سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

ویلیام و هری در مراسم خاکسپاری پرنس فیلیپ در کنار یکدیگر راه نخواهند رفت.

خانواده سلطنتی تأیید کردند که شاهزاده ویلیام و پرنس هری در مراسم تشییع جنازه پدربزرگشان شاهزاده فیلیپ در کنار یکدیگر راه نخواهند رفت.

در بیانیه کاخ باکینگهام آمده است ، پسر عموی پیتر فیلیپس ، پسر پرنسس آن ، در هنگام ورود تشییع جنازه به کلیسای مقدس جورج در قلعه ویندسور ، بین آنها راه خواهد رفت.

طی پیاده روی دوم ویلیام 38 ساله و پیتر 43 ساله شانه به شانه خواهند رفت و بعد از آنها هری 36 ساله و دیوید آرمسترانگ جونز 59 ساله پسر پرنسس مارگارت و آنتونی آرمسترانگ جونز خواهند رفت.

بعد از ورود به کلیسا ، آنها خیلی نزدیکتر نخواهند شد ، زیرا شرکت کنندگان طبق دستورالعملهای COVID-19 شش فوت از یکدیگر فاصله میگیرند.

.

سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: “این یک مراسم خاکسپاری است و ما قرار نیست به درک درام کشیده شویم. این توافق نامه ها توافق شده و خواست های اعلیحضرت را تنظیم می کند”.

فقط 30 نفر از دوستان نزدیک و اعضای خانواده اجازه ورود به کلیسا را برای مراسم تشییع جنازه سلطنتی دوک ادینبورگ دارند. به گزارش ایندیپندنت ، به عموم مردم نیز توصیه شده است “از مکان ها” دوری کنند و در عوض به آنها تسلیت بگویند.

منبع های خودی می گویند امید است که غم مشترک برادران به آنها کمک کند تا دوباره بهم بپیوندند.

یک منبع سلطنتی هفته گذشته به Mirror گفت: “هر دو خاطرات مشترکی دارند و بدون شک به یاد خواهند آورد که پدربزرگ آنها چه تاثیری در رشد زندگی آنها داشته است.”

“امیدی وجود دارد که در چنین موقعیتی ، جایی که برادران در غم و اندوه متحد شده اند ، ممکن است قضیه برعکس شود.”

منبع این روزنامه ادعا کرد که این موقع مناسبی خواهد بود زیرا فیلیپ از جدایی نوه هایش “نگران” بود و سعی کرده است آنها را با هم متحد کند.

Mirror افزود: “فیلیپ” هر دو آنها را ترغیب کرد که اختلافاتشان را برطرف کنند ، و نه تنها باهم متحد شوند پیوند بلکه مراقب وظایفشان در قبال ملکه و کشور نیز باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن