سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامجله سینمایی

شخصیت های نیکول کیدمن و خاویر باردم به عنوان لوسیل بال و دیسی آرناز تقریبا غیر قابل شناسایی هستند.

نیکول کیدمن و خاویر باردم در حال شخصیت پردازی هستند. این زوج با گریمشان  هفته گذشته در لس آنجلس  سر صحنه فیلمبرداری، Being the Ricardos قابل شناسایی نبودند. .

این اثر که بر اساس فیلمنامه‌ای از سورکین در حال ساخت است وقایع داستانی تولید سیتکام کلاسیک I Love Lucy را در دهه‌ی ۱۹۵۰ روایت می‌کند و بر رابطه واقعی ستاره‌های این مجموعه، لوسیل بال و دسی آرناز تمرکز دارد، در زمانی که این زوج هنرمند با شرایطی بحرانی روبرو می‌شوند که می‌تواند به زندگی هنری و مشترک‎شان پایان دهد.

کیدمن در این فیلم نقش لوسیل بال را بازی می کند ، در حالی که باردم  نقش شوهرش دسی آرناز را بازی می کند – ستاره 53 ساله  Big Little Lies  یک شلوار  زرد ، کت چهارخانه و یک روسری بر سر داشت. باردم 52 ساله هم کت و شلواری با ژاکت سبز پوشیده بود.

این دو در سر صحنه کاملاً راحت به نظر می رسیدند ، کیدمن ظاهرا با همبازی اش شوخی می کرد. 

و در مصاحبه اخیر با ET ،  هارون سورکین کارگردان فیلم گفت : 

 “من فکر می کنم مردم فکر می کردند که ما آنها را به عنوان لوسی و ریکی ریکاردو انتخاب کرده ایم.” “این فیلم در طی یک هفته تولید I Love Lucy اتفاق می افتد – یک جدول دوشنبه که برای تماشاگران جمعه خوانده می شود ، با یکسری فلاش بک های طولانی که داستانی است که ما را به اینجا رسانده است .

سورکین افزود: “ما لحظاتی از یک قسمت از I Love Lucy را می بینیم. اما بیشتر آنها در حال بازی در نقش Desi Arnaz و Lucille Ball هستند. و آنها فوق العاده خواهند بود.” “این دو نفر از بزرگترین بازیگران تاریخ هستند.”

در همین حال ، کیدمن به ورایتی گفت که او در حال مطالعه کارهای لوسیل بال بوده تا بتواند خوب او را به تصویر بکشد. 

او گفت: “من لوسیل را دوست دارم ، حالا نگاه کردم و به او فرو رفته ام.” کیدمن افزود: “او یک زن شگفت انگیز است.” “من بسیار هیجان زده هستم که مردم می بینند آرون در مورد او چه فهمیده است و نحوه تفسیر دسی و لوسی . من هیچکدام از اینها را نمی دانستم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا