سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جیمز مایکل تیلور بازیگر “Friends” در حال مبارزه با استیج 4 سرطان پروستات است.

جیمز مایکل تیلور ، بازیگر “Friends” در حال مبارزه با سرطان پروستات در استیج 4 است که قسمت تحتانی بدن او را فلج کرده است.

تیلور ، بازیگر نقش گونتر در سریال موفق Friends، گفت که بخاطر بیماری وخیمش قادر به حضور در دورهمی اخیر “Friends” نیست و به همین دلیل بطور ویژه از طریق Zoom دعوت شد.

تیلور روز دوشنبه در برنامه “Today” گفت: “من مبتلا به سرطان پیشرفته پروستات شدم که به استخوان های من سرایت کرده است.”

“من تقریباً طی سه سال گذشته با این بیماری سر و کار داشتم. این استیج 4 سرطان و مرحله آخر است. بنابراین ، درنهایت، می دانید که احتمالاً من را از بین خواهد برد. “

تایلر 59 ساله گفت که سرطان در ابتدای همه گیری ویروس کرونا شروع به جهش کرد و بعد از نرفتن به دکتر ، پیشرفت کرد.

تیلور توضیح داد: “من از رفتن به چکاپ غافل شدم ، که این کار خوبی نبود.” “بنابراین سرطان در زمان همه گیری ویروس شروع به جهش کرد و پیشرفت کرد.”

تیلور، که تحت شیمی درمانی است ، گفت که او تصمیم گرفته است تا در تجدید دیدار HBO Max از طریق Zoom شرکت کند زیرا او نمی خواست با آشکار کردن محدودیت های جسمی اش “دلسرد کننده” باشد.

تیلور گفت: “من می خواستم بخشی از آن باشم و اول قرار بود حداقل با آنها روی صحنه باشم و بتوانم در همه جشن ها شرکت کنم.” صادقانه می گفت: “این شیرین و تلخ بود. من از قرار گرفتن در آن بسیار خوشحال شدم. این تصمیم من بود که از نظر جسمی بخشی از آن نباشم و در Zoom ظاهر نشوم.

پزشکان در ابتدا سرطان تیلور را با هورمون درمانی تحت درمان قرار دادند ، که “حدود یک سال به طرز شگفت انگیزی جواب داد” ، اما سپس به استخوان ها و ستون فقراتش نفوذ کرد ، که باعث فلجی شد.

“هدف من در این سال گذشته دیدن 59 سالگی ام بود. من در 28 مه به آن رسیدم. هدف من حالا کمک به نجات حداقل یک نفر در زندگی با انتشار این خبر است. “

“این تنها دلیل من است که اینگونه ظاهر شدم و مردم را مطلع کردم. … این نقش جدید من است. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا