سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

Millie Mackintosh باردار با کلیپ تعیین جنسیت اعلام کرد که دختری در راه است.

میلی مکینتاش که در حال حاضر مادر سیه نا یک ساله است ، اوایل این ماه بارداریش را اعلام کرد. او اکنون به طرفدارانش گفته است که در انتظار دختر دومش است.

میلی مکینتاش باردار فاش کرد که با همسرش هوگو تیلور در انتظار دختر دومش است.

ستاره های Made in Chelsea ، که در حال حاضر پدر و مادر دختر یک ساله شان سیه نا هستند ، جشن تعیین جنسیتشان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

میلی ، 31 ساله ، این ویدیوی زیبا را در اینستاگرام منتشر کرد ، که نشان می داد شوهرش هوگو بادکنک تعیین جنسیت فرزندشان ، در دست دارد.

مدل و اینفلوئنسر وقتی که در خانه باغ بیرون از شهرشان بودند  ، یک پیراهن گلدار پوشیده بود  و هنگامی که کاغذهای صورتی در هوا پخش شد، همسرش را در آغوش گرفت.

میلی به فالورهایش گفت که آنها جشن تعیین جنسیتی را با خانواده جشن گرفته اند و گفت که این ( تعیین جنسیت ) برای سیه نا در زمان موج اول همه گیری Covid-19 خیلی متفاوت است.

“دختر یا پسر……؟ منتظرش باش!! ما چند هفته پیش از خانواده دور بودیم که نتیجه آزمایش به دست آمد و من مادرم را  دعوت کردیم ، ما جنسیت سیه نا از طریق تلفن فهمیدیم و لحظه ی خیلی خاصی بود! ” .

“ما از آمدن عضو جدید خانوادمون بسیار خوشحال و هیجان زده ایم.”

میلی و هوگو در ماه مه سال گذشته ، دختر اولشان به دنیا آمد و اوایل این ماه ، او عکس زیبایی از بغل کردن سیه نا به اشتراک گذاشت و اعلام کرد این دختر 13 ماهه در شرف خواهر شدن است.
“ما خیلی هیجان زده هستیم که اعلام کنیم سیه نا خواهر بزرگی خواهد شد! من نتوانستم این خبر را برای مدت طولانی تری مخفی نگه دارم و شکمم را با روشهای مختلف پنهان کنم. قرار است در اواخر امسال به دنیا بیاید. ” او در اینستاگرام نوشت.

این زوج با هیجان در انتظار به دنیا آمدن عضو  جدیدشان  هستند و به تازگی سومین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته اند.

میلی و هوگو در ژوئن 2018 ، در چالسی تاون هال ، با جشن مجلل در ملک مجلل Whithurst Park در ساسکس غربی ازدواج کردند و میلی به مناسبت سالگرد ازدواجشان نوشت :

“سالگرد ازدواجمان  مبارک عشق منHugotaylorlondon! من هر روز از آدمی که هستم خیلی شاکرم و احساس خوشبختی می کنم که  در کنار تو زندگی می کنم.  تو مهربانترین مردی هستی که می شناسم ، من احساس می کنم خیلی دوست داشته شده ام و بسیار افتخار می کنم به خانواده ای که در حال بزرگتر شدن هستیم”.

این زوج وقتی در سال 2010 در Made in Chelsea بازی کردند با هم رابطه داشتند اما به دنبال یک سری ادعاهای خیانت  هوگو ، یک سال بعد از هم جدا شدند.

بعد از آن میلی در سال 2011 با پروفسور گرین رابطه برقرار کرد و دو سال بعد ، آنها در خانه بابیگتون ، سامرست ازدواج کردند.

با این حال ، آنها در سال 2015 از هم جدا شدند و میلی و هوگو فقط چند هفته بعد رابطه عاشقانه شان را از سر گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا