سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مرگ مرموز ستاره سوپرمن جورج ریوز و شایعات طولانی مدت در مورد قتل او.

جورج ریوز ستاره سوپرمن بر اثر اصابت گلوله به سرش درگذشت اما سالها شایعاتی مبنی بر اتهامات قتل او  توسط نامزد و دوست دختر سابقش منتشر شده بود.

جورج ریوز شاید اولین بازیگری نباشد که وقتی به سوپرمن فکر می کنید به ذهنتان بیاید ، اما مرگ نابهنگام این ستاره او را در مرکز دسیسه قرار داد.

ریوز در واقع اولین سوپرمن تلویزیون بود که در سال 1952 در ماجراهای سوپرمن با پوشیدن لباس آبی و شنل قرمز معروف این ابرقهرمان به تلویزیون راه یافت.

با این حال ، در پرونده ای که هالیوود را شوکه کرد ، این بازیگر در اتاق خوابش در کالیفرنیا در سال 1959 با گلوله ایی در سرش مرده پیدا شد در حالی که نامزدش ، لئونور لمون ، با  دو همسایه در طبقه پایین نشسته بود.

پلیس به این نتیجه رسید که علت مرگ خودکشی بوده است ، اما از زمان این اتفاق شایعاتی به گوش می رسد.

برای اداره پلیس لس آنجلس ، این نتیجه آن زمان بود ، اما هم روزنامه ها و هم خانواده ریوز اطمینان داشتند که احتمال قتل وجود دارد.

به هر حال ، مظنونان و انگیزه ها وجود داشتند.

ریوز چند روز قبل از اینکه قصد ازدواج با نامزدش لئونور را داشته باشد ، در حالی که گفته می شد شب حادثه هنگامی که این زوج برای شام با رابرت کاندون بیرون رفتند ، بحث می کرد ، درگذشت.

کمی بعد از آن ، گروهی صدای تیراندازی را شنید ، اما در مورد کشف جسد و تماس با پلیس تأخیر غیرقابل توجیهی وجود داشت.

در حالی که گفته می شد ریوز هنگام مرگ افسرده بود ، بخشهایی از داستان وجود دارد که به نظر می رسد درست نبود. سه شلیک در اتاق ریوز – دو ضربه روی زمین و دیگری در سر بازیگر شلیک شد.

حتی مادر این بازیگر حاضر به اعتقاد خودکشی پسرش نبود و برای بازپرداخت پرونده وکیلی استخدام کرد که در طی کالبد شکافی دوم کبودی در سر و بدن پسرش دیده شد.

برخی از قانع کننده ترین شواهدی وجود دارد ، افرادی بودند که می خواستند اولین مرد سوپرمن تلویزیونی کشته شود.
معشوقه او تونی مانیکس که او را ترک کرد.

مانیکس و ریوز ، قبل از اینکه ریوز او  را به مقصد لمون ترک کند ، با هم رابطه داشتند ، که گفته می شود ریوز او  را ترک می کند.

 

شایعه دیگری که سالهاست وجود دارد این است که در واقع نامزد ریوز لیمون بوده که ماشه را کشید.

به گفته فرد کرین ، دوست این بازیگر ، لمون در طبقه بالا بود که صدای شلیک را شنید و گویا با فریاد به طبقه پایین دوید: «به آنها بگویید من اینجا هستم! به آنها بگو من پایین بودم! “.

هر سه نظریه در فیلم هالیوود لند با بازی بن افلک در نقش ریوز مورد آزمایش قرار گرفت که احتمال هر یک را بررسی می کند ، با این حال احتمالاً هرگز نخواهیم دانست که چه اتفاقی افتاده است.

آنچه ما می دانیم این است که مرگ مشکوک ریوز نفرین سوپرمن را شروع کرد ، که مربوط به مجموعه ای از تراژدی ها است.

بازیگر سوپرمن ، کریستوفر ریو ، که ابرقهرمان را از سال 1978 تا 1987 در چهار فیلم به تصویر کشید ، در سال 1995 در یک حادثه سوارکاری فلج شد ، تا اینکه 9 سال بعد در 52 سالگی بر اثر نارسایی قلبی درگذشت.

 بازیگر مورد علاقه او در تلویزیون مارگوت کیدر ، که نقش  روزنامه نگار لوییس لین را بازی می کرد  ، دارای اختلال دوقطبی بود و در اثر نوشیدن و مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2018 درگذشت. علت مرگ او یک خودکشی بود.

لی کوئیگلی ، بازیگر سوپرمن در کودکی در فیلم 1978 ، در سال 1991 در 14 سالگی به دلیل سو  مصرف نوشیدنی درگذشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا