سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جوشوا جکسون فاش کرد همسرش جودی ترنر-اسمیت از او خواستگاری کرد و “کاملاً مصمم بود”.

جوشوا جکسون فاش کرده است که همسرش جودی ترنر-اسمیت نمی خواسته منتظر بماند تا زندگی آنها به پایان برسد از او خواستگاری کرد.

جکسون 43 ساله مهمان برنامه تو نایت دوشنبه 19 ژوئیه بود ، که به جیمی فالون مجری برنامه گفت که این ستاره ملکه و اسلیم بود که از او  خواستگاری کرد.

وقتی جیمی از جوشوا پرسید که آیا او می دانست که او و جودی با هم روزی  ازدواج می کنند یا نه ، این بازیگر پاسخ داد: “من لحظه ای را که او از من خواسته بود فهمیدم.” در آن زمان ، جیمی مبهوت به نظر می رسید ، و جوشوا ادامه داد: “او از من خواستگاری کرد ، بله – در شب سال نو. ما در نیکاراگوئه بودیم. این بسیار زیبا بود ، به طرز باورنکردنی رمانتیک. ما داشتیم در ساحل قدم می زدیم ، و او از من خواست که باهاش ازدواج کنم ” او کاملاً قاطع بود و حق هم داشت. این بهترین انتخابی است که من تاکنون کرده ام.”

جوشوا پس از ضبط مصاحبه ، در توئیترش نوشت: “از جیمی فالون  متشکرم که من را در این برنامه دعوت کردید. و به من این فرصت را دادید تا برخی از عقاید نادرست درباره خواستگاری  را پاک کنم.”

این باعث شد که جودی 34 ساله به توییت او  پاسخ دهد: “در مورد قارچ های جادوییVancityJax چه می کنید؟” او در ادامه توضیح نداد که آیا منظورش   مصرف مواد روان گردان قبل از خواستگاری بوده است یا نه ؟

در حالی که جاشوا سالی را که خواستگاری مطرح شده  بود مشخص نکرد ، اما E!  نیوز در دسامبر 2019 تایید کرد که این زوج ازدواج کردند.  آنها بعداً در آوریل 2020 از دخترشان جنی استقبال کردند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا