سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

باخ: میزبانی ژاپن فراتر از انتظارات ما بود/ تاریخ درباره این دوره قضاوت خواهد کرد

[ad_1]

رییس کمیته بین‌المللی المپیک پیش از اختتامیه روز یک‌شنبه گفت که تاریخ در مورد بازی‌هایی که در شرایط غیرمعمول برگزار شد قضاوت می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیودو، توماس باخ در آستانه مراسم اختتامیه المپیک توکیو که یک‌شنبه برگزار می‌شود در یک کنفرانس خبری گفت:من هرگز در مورد آمادگی ژاپن، کمیته سازماندهی و مردم ژاپن شک نداشتم. توکیو بهترین شهر المپیکی است که تا به حال آماده شده است. در واقع باید تاکید کنم میزبانی ژاپن فراتر از انتظارات ما بود.

باخ تصمیم متمایز کردن المپیک توکیو با بازی‌های گذشته را به دلیل همه‌گیری کرونا توجیه کرد.

او گفت: من نمی‌خواهم قضاوتی داشته باشم اما آنچه ما اکنون می‌توانیم ببینیم این است که بازی‌های المپیک در زمانی اتفاق می‌افتد که جهان در آرزوی چنین نمادی از امید است و هم‌چنین کارآمدی نشان می‌دهد که حتی در این شرایط، شما می‌توانید چنین رویداد جهانی با این عظمت را سازماندهی‌کنید.  به همین خاطر تاریخ درباره ما و این دوره قضاوت خواهد کرد.

به گفته کمیته برگزاری، تست کرونا بیش از ۳۸۰ نفر از افراد مرتبط با المپیک توکیو مثبت بوده‌اند، اما اکثر آن‌ها کارگران و ساکنان ژاپن بوده‌اند که در دهکده ورزشکاران اقامت نکرده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا