سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان مارکل و کیت میدلتون در مورد پروژه مشترک Netflix صحبت می کنند.

، علیرغم گزارش های قبلی در مورد تنش بین این دو نفر ، مگان مارکل و کیت میدلتون آنها به زودی می توانند در مستند جدید Netflix با هم  همکاری کنند.

منبعی فاش کرد ” مگان و کیت در واقع بسیار خوب با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.” “مگان در مورد همکاری در پروژه ای برای Netflix با او صحبت می کند ، یک مستند که کارهای خیریه کیت و تأثیر عظیمی که او در امور خیریه برجای گذاشته است را نشان می دهد.”

خودی  افزود: “کیت بسیار تملق دارد و همه چیز بین آنها بسیار مثبت است.”

مارکل و همسرش ، شاهزاده هری ، پاییز سال گذشته با نیتفلیکس قرارداد چند ساله ای را امضا کردند ، به منظور ساخت “مستندها ، مجموعه های مستند ، فیلم های بلند ، نمایش های فیلمنامه ای و برنامه های کودکان”.

اولین پروژه آنها بر بازی های Invictus متمرکز است ، که به پرسنل بیمار و مجروحان نظامی و جانبازان این فرصت را می دهد تا در ورزش شرکت کنند. این زوج همچنین قرار است مجموعه ای انیمیشنی با محوریت خانواده درباره ماجراهای دختری 12 ساله با نام آزمایشی “مروارید” تولید کنند.

مارکل ، 40 ساله ، در مصاحبه ماه مارس خود با اپرا وینفری مدعی شد که رسانه ها در به وجود آمدن داستان هایی برای دامن زدن به دعوای بین خودش و میدلتون 39 ساله ، مقصرند.

به گفته دایی او  ، گری گلدسمیت ، میدلتون همچنین نقش مهمی در کمک به رابطه برادری بین شوهرش ویلیام و هری ، برای حل اختلافاتشان داشت.

او در ژوئن گفت: “اگر کسی بتواند به خانواده سلطنتی صلح برساند ، کیت است.” “کیت یک صلح طلب است. او سعی می کند میانجیگری کند. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا