سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

برد پیت حکم نبرد حق حضانت بچه ها را علیه آنجلینا جولی به چالش می کشد.

رفت و آمد در پرونده حضانت  آنجلینا جولی و برد پیت ادامه دارد.

پیت در ماه مه هنگامی که به طور موقت سرپرستی مشترک پنج فرزندشان را به دست آورد ، پیروز شد. با این حال ، این فرمان از طرف قاضی جان اودرکرک داده شد که هفت سال پیش مراسم عروسی این زوج را بر عهده داشت.

این باعث شد جولی سعی کند حکم قاضی را عوض کند.  در ماه ژوئیه ، دادگاه تجدید نظر کالیفرنیا درخواست جولی برای رد صلاحیت قاضی را تأیید کرد. به گفته تیم حقوقیجولی ، اودرکرک نتوانست “روابط حرفه ای ، تجاری و مالی متعددی را که درباره این موضوع در جریان بود ، با مشاور پیت و شرکت های حقوقی آنها افشا کند.”

به این ترتیب ، جولی حضانت تمام وقت فرزندانش را حفظ کرد ، در حالی که پیت حقوق ملاقات با آنها را دارد.

بنابراین ، برد در حال حاضر در دادگاه پاسخ می دهد و دادگاهی برای بررسی پرونده به دادگاه عالی کالیفرنیا تشکیل می دهد.

در این دادخواست آمده است: “دادگاه تجدیدنظر به طور موثر سیستم قضاوت موقت قانونی را در کالیفرنیا تغییر داد و سردرگمی ، عدم قطعیت و بی ثباتی گسترده ای را برای قضات ، طرفین دعوا و کل سیستم قضایی کالیفرنیا ایجاد کرد.”

وقتی نوبت به پرونده حضانت برندگان اسکار می رسد ، در این طومار آمده است: “پس از بیش از چهار سال دعوا و  مشاجره  ، که هر روز آن به کودکان و پدر آنها آسیب رسانده است ، در نتیجه تصمیم مهم و مورد توجه حضانت به طور کامل لغو می شود. یک خطای اداری که کاملاً با ماهیت دعوای حضانت ارتباطی ندارد. ”

کمپین پیت, جولی را متهم می کند که سه سال و نیم منتظر رد صلاحیت قاضی اودرکرک بوده است ، هرچند که گفته می شود او “از همان ابتدا با مشاوره پیت از سابقه حرفه ای مهم قاضی اودرکرک مطلع شده است.”

وکیل برد پیت گفت که این نوع رد صلاحیت “استراتژیک” می تواند “با طولانی شدن بی دلیل” نبرد قانونی “به کودکان و خانواده های درگیر” صدمات جبران ناپذیری وارد کند “.

با این حال ، وکیل جولی از دادگاه تجدید نظر به دلیل رد صلاحیت قاضی و  بدست آوردن حضانت کامل جولی تقدیر کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا