سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

دردسر جدید برای سرخ‌ها/ طلبکار سوشا مکانی، اموال پرسپولیس را توقیف کرد

[ad_1]

بر اساس حکم دادگاه به‌خاطر پرداخت نشدن طلب دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، اموال این باشگاه توقیف شده است.

به گزارش ایسنا، پس از صدور رای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مبنی بر پرداخت حدود ۸۰۰ میلیون تومان به سوشا مکانی و تایید این حکم در کمیته استیناف، سرخ ها مدت‌ها نتوانستند این طلب را بپردازند تا این که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته شد. در ادامه به‌خاطر بدهی سوشا مکانی به یک فرد ثالث آن فرد توقیف دارایی‌های مکانی را از دادگاه دریافت کرده بود و پس از ارائه به باشگاه پرسپولیس خواسته بود طلب مکانی را به او بدهند.

با این حال گفته می‌شود، پرسپولیسی‌ها که این پول را به او (فرد ثالث طلبکار از سوشا مکانی) و یا دادگاه پرداخت نکردند، به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودند که بدهی تسویه شده است و به همین خاطر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شد.

در همین رابطه طلبکار سوشا مکانی پس از پیگیری پرونده در دادگاه حکمی در اختیار گرفت که بر اساس آن باشگاه پرسپولیس ملزم است یا پول را بپردازد یا اموالش توقیف خواهد شد.

در همین رابطه آرش شکر ریز، وکیل سوشا مکانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به‌خاطر این که پرسپولیسی‌ها طلب موکلم را ندادند من این حکم را ترجمه کرده و به AFC ارسال می‌کنم.

انتهای پیام

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا