سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جوئل سوزا، کارگردان زخمی فیلم Rust، سکوتش را درباره مرگ هالینا هاچینز شکست.

جوئل سوزا، کارگردان،  پس از بهبودی از جراحات ناشی از تیراندازی تصادفی سر صحنه، که منجر به مرگ همکارش، هالینا هاچینز، فیلمبردار شد، بیانیه ای صادر کرد.

هاچینز فیلمبردار 42 ساله پس از این که الک بالدوین یکی از بازیگران و یکی از تهیه کنندگان فیلم سوزا در روز پنجشنبه 21 اکتبر در مزرعه ای در نیومکزیکو  تصادفی شلیک کرد درگذشت. سوزا، 48 ساله، قبل از مرخص شدن به دلیل جراحات وارده در بیمارستان مداوا شد. پلیس در حال بررسی حادثه است.

این کارگردان  روز شنبه 22 اکتبر در اولین اظهار نظرش بعد از این حادثه  به NBC News  گفت: “من  برای از دست دادن دوست و همکارم، هالینا، ناراحت هستم.” او مهربان، سرزنده، فوق‌العاده با استعداد بود، برای هر موفقیتی می‌جنگید و همیشه مرا به سمت بهتر شدن سوق می‌داد. در این روزهای سخت دل من با خانواده اوست.”

او ادامه داد: “من از این همه محبتی که از جامعه فیلمسازمان، مردم سانتافه و صدها غریبه دریافت کرده ایم، سپاسگزارم… مطمئناً به  بهتر شدن من کمک خواهد کرد.”

یک روز پس از مرگ این فیلمبردار، بالدوین در توییتی نوشت: “هیچ کلمه ای نمی تواند شوک و اندوه من در مورد حادثه غم انگیزی که جان هالینا هاچینز، همسر، مادر و همکار خوبمان را از ما گرفت، بیان کند. من در روند تحقیقات با پلیس همکاری می کنم.   با شوهرش در تماس هستم و از او و خانواده‌اش حمایت می‌کنم. قلبم برای شوهرش، پسرشان و همه کسانی که هالینا را می‌شناختند و دوست داشتند، شکسته.»

شوهر هاچینز، متیو هاچینز، پدر پسر 9 ساله آنها، آندروس، تأیید کرد که این بازیگر با او صحبت کرده است و گفته از آنها خیلی حمایت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا