سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار حوادثاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

فاجعه بزرگ در کنسرت تراویس اسکات, 8 کشته بر جای گذاشت.

به گفته مقامات، در اولین شب تور کنسرت دور دنیا تراویس اسکات به خاطر ازدحام جمعیت فاجعه بزرگی اتفاق افتاد و 8 نفر جانشان را از دست دادند.

سیلوستر ترنر شهردار هیوستون و پلیس شهر در کنفرانس جدیدی در روز شنبه، 6 نوامبر، گفتند که دو نوجوان 14 و 16 ساله جزو هشت نفری بودند که روز جمعه، 5 نوامبر، در پی  “حادثه تلفات جمعی” در کنسرت تراویس اسکات جان خودشان را از دست دادند.

پلیس تأیید کرد که مرگ این افراد به خاطر ازدحام  و فشار جمعیت مردم در کنسرت اتفاق افتاد و در تلاش هستند تا بفهمند چه چیزی باعث افزایش جمعیت شده است. این حادثه همچنان در دست بررسی است و بخش های قتل و مواد مخدر  هم درگیر هستند. ترنر گفت که تحقیقات ممکنه هفته ها طول بکشد و افزود: “سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد.”

در این کنسرت که در پارک NRG هوستون در روز جمعه، 5 نوامبر برگزار شد،  تقریبا 50000 نفر از جمله دوست دختر او کایلی جنر و خواهرش کندال جنر حضور  داشتند.  آنها آسیب ندیده بودند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی شبانه، مقامات گفتند که درست بعد از ساعت 9 شب جمعیت به سمت جلوی صحنه  هجوم آوردند که باعث وحشت و صدمات شد. مقامات گفتند: “مردم افتادند , بیهوش شدند و این باعث وحشت بیشتر شد.”

حدود 300 نفر هم مصدوم شدند ولی در محل درمان شدند. اما  ۱۱ نفر از افرادی که به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند دچار ایست قلبی شده‌ بودند.

س از این حادثه غم انگیز، اسکات در بیانیه ای در توییترش گفت: “من از اتفاق دیشب داغون شده ام.  من برای خانواده ها و همه کسانیه که تحت تأثیر اتفاقی که در کنسرت رخ  داد, قرار گرفتند, دعل می کنم.  پی دی هیوستون از حمایت کامل من برخورداره. آنها همچنان به بررسی این فاجعه غم انگیز  می پردازند. من متعهد به همکاری با جامعه هیوستون برای بهبودی و حمایت از خانواده های نیازمند هستم. ”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا