سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

هالی بری می‌گوید فرزندانش دلیل کارگردانی فیلم جدیدش «Bruised» هستند.

هالی بری برای اولین بار  کارگردانی را با درام  Bruised تجربه خواهد کرد و علاوه بر این در این فیلم بازی هم می کند. او به  ای نیوز گفت که فرزندانش دلیل آن بودند  که او برای اولین بار پشت دوربین قرار گرفت.

بری گفت : “وقتی این فیلمنامه را خواندم، من را جذب کرد. ذاتاً همه شخصیت ها را درک کردم، شکستگی آنها را درک کردم، می فهمم که جنگیدن برای فرصتهای بعدی، آخرین فرصت ها چیست. می فهمم که مادر بودن و یک مادر شاغل بودن چیست و چقدر سخته.”  عناصر زیادی در این فیلم وجود دارد که من به تازگی به آنها وصل شدم و وقتی فیلمنامه را خواندم نتوانستم آن را رها کنم.»

در فیلم Bruised بری  نقش جکی جاستیس یک مبارز MMA ( هنرهای رزمی ترکیبی ) را بازی می کند  که به دنبال بازخرید خودش است.

بری گفت: «نمی‌توانستم این موضوع را رها کنم و در زمانی که فیلمنامه به دستم رسید، عشق زیادی به MMA داشتم. “من به عنوان یکی از طرفداران بوکس بزرگ شدم.  همیشه عاشق فیلمهای اکشن خوب بودم..”

بری مادر دو فرزند — نحله 13 ساله و ماسیو 8 ساله — است و گفت که مادری معنای مبارزه را برای او عوض کرد.

“هیچ کاری وجود ندارد که من برای فرزندانم انجام ندهم، و چیزی که من فکر می کنم جکی جاستیس متوجه شده اینه که ما واقعاً بخاطر فرزندانمان پیشرفت خواهیم کرد. کارهایی هست که هرگز برای خودم انجام نمی دهم، اما برای فرزندانم انجام می دهم. اینجوری مادر بودن مرا تغییر داده است.” “و داشتن فرزندانم در حال حاضر دلیلیه که من حتی کارگردانی می کنم چون باید ادامه دهم. من باید به کشف جنبه های بیشتری از شخصیت خودم ادامه دهم. باید تلاش کنم تا آنها را مفتخر کنم. باید به مدلینگ برای آنها ادامه دهم برای کسی که زنده است و در حرفه اش و به عنوان یک زن، به عنوان یک زن سیاه پوست بسیار مشغوله.”

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن