سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آرون کارتر و نامزدش ملانی مارتین یک هفته پس از تولد پسرشان از هم جدا شدند.

روز سه شنبه 30 نوامبر، آرون کارتر خواننده 33 ساله در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که رابطه اش با نامزدش ملانی مارتین، 27 ساله، تنها یک هفته پس از تولد  پسرشان به پایان رسیده است.

او در یک سری پست در توییتر نوشت: «به دلایل شخصی، من و ملانی مارتین تصمیم گرفتیم راهمون را از هم را جدا کنیم. من هرگز در تمام عمرم بیشتر از این احساس ویرانی و خیانت و دروغ نکردم.»

او افزود: “این وضعیت بسیار وحشتناکی است چون پسر ما لیاقت هیچ یک از این ها را ندارد و حالا وظیفه من اینه که یک پدر مجرد باشم و این چیزیه  که قراره اتفاق بیفتد.”

وقتی یکی از فالورها از آرون خواست تا روی پسرش تمرکز کند، او پاسخ داد: ” پسرم تمام چیزیه که من در دنیا دارم. من حالا یک پدر مجرد هستم.” ملانی پس از آن اینستاگرامش را پاک کرد  و به طور عمومی در مورد این جدایی اظهار نظر نکرد.

آرون و ملانی برای اولین بار در ژانویه 2020 رابطه شان را علنی کردند. در ماه مارس همان سال، پس از دستگیری ملانی به دلیل اختلافات داخلی، آرون اعلام کرد که “مجرد” است. آنها نزدیک به یک ماه پس از دستگیری آشتی کردند.

علیرغم مشکلاتی که در رابطه آنها وجود داشت، آرون توضیح داد که خانواده اش اولویت اصلی او برای حرکت رو به جلو است و خانواده برای او از همه چی مهمتره.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا