سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دمی لواتو خواننده معروف برای کریسمس سرش را تراشید: شروعی تازه

دمی لواتو 29 ساله نامزد دو بار جایزه گرمی سرش را به طرز شیکی تراشی و در روز کریسمس برای 122 میلیون فالور اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت : شروعی تازه..

سالی که گذشت سال مهمی برای لواتو بوده است . علاوه بر انتشار هفتمین آلبوم استودیویی اش به نام Dancing with the Devil… the Art of Starting Over در آوریل   (اولین آلبوم او در چهار سال گذشته ) لواتو در ماه مه جنسیتش را غیر باینری اعلام کرد و ضمایرش را به جای او به  آنها تبدیل کرد.

از آن زمان به بعد او در مورد فشاری که قبلاً برای گرفتن عکس ” جذاب زنانه” روی آن بود، قبل از اینکه با هویت جنسیش کنار بیاید صراحتا صحبت کرد.

او گفت : من واقعا معتقدم که وقتی در سال 2018 اوردوز کردم، به این دلیل بود که حقیقتم را نادیده می گرفتم. من تمام تلاشم را کردم تا شخصیت واقعیم را سرکوب کنم تا با این ستاره جذاب و زنانه پاپ که دیگران برای من تعیین کرده بودند، مطابقت داشته باشم. من این کار را انجام دادم زیرا فکر می‌کردم که قرار بود اینطور باشد.»

او توضیح داد که از آن زمان فهمیده که “چقدر مهمه که با خود واقعیتان زندگی کنید و خودتان را سرکوب نکنید.”

در ادامه گفت : “کاری که من مردم را به انجام آن تشویق می کنم اینه که خودشان انتخاب کنند.” “خودمختاری، برای من، چیزیه که زندگیم را تغییر داد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا