سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیری کره ای

لی یو وون بازیگر 43 ساله کره ای علیرغم اینکه مادر 3 فرزند هست، هنوز مانند یک دانشجوی جوان به نظر می رسد.

بازیگر لی یو وون زیبایی اش را به نمایش گذاشت و مردم باور نمی کنند او مادر 3 فرزند است.
در 13 ژانویه، لی یو وون ویدیویی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

این ویدئو لی یو وون را در حین استراحت در محل فیلمبرداری درام جدید JTBC به نام “باشگاه مادران سبز” نشان می دهد که به موبایلش نگاه می کند.

حتی در این ویدیوی کوتاه 2 ثانیه ای، ظاهر جوان پسند بی رقیب لی یو وون که امسال 43 ساله می شود به وضوح دیده می شد. این بازیگر با پوست سفید، ویژگی‌های خاص صورت و موهای صاف بلند و زیبایش، توجه کاربران اینترنتی را به خودش جلب کرد.

به طور خاص، چتری‌های مرتبش او  را شبیه یک دانشجوی کالج می‌کرد. این جزئیات به ظاهر جوان لی یو وون کمک کرد تا بیشتر به چشم بیاید. هنوز هم باور این موضوع سخته که لی یو وون یک دختر 20 ساله دارد.

در سال 2003، لی یو وون با یک گلف باز حرفه ای که 6 سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرد و اولین دخترش  همان سال به دنیا آمد.  او سپس در سال 2014 دختر دومش و در سال 2015 پسرش را به دنیا آورد.

در همین حال، درام JTBC “Green Mothers Club” با بازی لی یو وون در مورد دوستی واقعی والدین در “انجمن مادران سبز” هست و قراره  اولین قسمت آن در سال جاری پخش شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا