سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

اتفاقات جدیدی در سریال محکوم رخ می دهد که همه را شگفت زده خواهد کرد.

یکی از پر بیننده ترین  سریال های تلویزیونی اخیر سریال محکوم بود که از شبکه فاکس پخش شد. داستان قدرتمند این سریال با بازی اونور تونا، اسماعیل حاجی اوغلو، سرای کایا، ملیکه ایپک یالوا و هایال کوسه اوغلو توانست میلیون ها بیننده را به خودش جذب کند.

با بازی خوب بازیگران و فیلمنامه هیجان انگیز، مخاطبان زیادی هر هفته مشتاقانه منتظر سریال محکوم هستند. پس در ششمین قسمت جدید سریال چه اتفاقی خواهد افتاد؟ قسمت ششم سریال  پنجشنبه 20 ژانویه پخش می شود و جزئیات آن به شرح زیر است:

در حالی که بوگه که تصادف کرده در شوکه، باریش به کمک او می آید. او نمی خواهد به زنی که دوستش دارد اجازه دهد به زندان برود. او جرم بوگه را به عهده می گیرد و  تصمیم می گیرد از ارتباطاتش استفاده کند و در  اتاق فرات مستقر شود. او با ماندن در بین این چهار دیواری، به دنبال پیدا کردن  چیزهاییه که فرات به یاد دارد.

فرات که فهمید نازلی زنده است و دوباره امیدوار میشود. یک لحظه کلیدی دیگر در مورد شب قتل را به یاد می آورد. از یک طرف باید محدودیت های حافظه اش را پشت سر بگذارد و از طرف دیگر به دخترش برسد. راه نازلی از علی می گذرد که معمای او حل شدنی نیست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا