سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اما رابرتز و گرت هدلند یک سال پس از به دنیا آمدن فرزندشون از هم جدا شدند.

اما رابرتز و گرت هدلند رسما از هم جدا شدند.

یک منبع خودی به طور انحصاری به E! نیوز، گفت که  “آنها هنوز هم به خاطر پسرشان مشترکا فرزندپروری می کنند و درگیر زندگی یکدیگر هستند.” چندین رسانه دیگر هم خبر جدایی را گزارش کردند.

جدایی آنها حدود یک سال پس از تولد اولین فرزندشان، پسری به نام رودس، در دسامبر 2020 اتفاق می افتد.

رابرتز 30 ساله و هدلند 37 ساله  برای اولین بار در مارس 2019 شایعات مربوط به رابطه را برانگیختند، درست یک ماه پس از اینکه رابرتز دومین نامزدیش را با همبازی اش در  سریال داستان ترسناک آمریکایی، ایوان پیترز، بهم زد. آنها در سال 2012 رابطه شان را شروع کرده بودند.

این ستاره‌ها ظاهراً فقط پنج ماه بعد در آگوست 2019، زمانی که در لس‌آنجلس در حال خندیدن و دست در دست هم بودند عشقشون را تأیید کردند.

با این حال، به نظر می رسد که سال جدید چالش هایی را به همراه داشت. در ژانویه 2020، هدلاند به دلیل رانندگی در حین مستی دستگیر شد و توسط یک قاضی دستور داده شد تا به دنبال مشاوره باشد.

پس از دستگیری او، منبع دیگری فاش کرد که این زوج “با هم خوبند ” و رانندگی تحت مستی  “چیزی نبود که در واقع بین آنها جدایی ایجاد کند.

چند ماه بعد، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رابرتز و هدلند در انتظار اولین فرزندشان هستند.  مادر رابرتز، کلی کانینگهام به طور تصادفی در اینستاگرام این خبر را اعلام کرد که دخترش باردار است .

رابرتز بعداً خودش این خبر را در آگوست 2020 تأیید کرد و عکس‌هایی از خودش و هدلند در کنار هم در اینستاگرام منتشر کرد و جنسیت نوزاد را فاش کرد و زیر پست نوشت: «من و دو پسر مورد علاقه‌ام».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا