سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

برکر گوون دوباره نقش سختی را در سریال ” سه خواهر ” بازی خواهد کرد: درست به سختی نقشش در سریال استانبول ظالم

سریال جدید کانال دی به نام Üç Kız Kardeş  ” سه خواهر ” که در آیوالیک فیلمبرداری شده و داستان زندگی تاثیر گذارِ سه خواهر به نام های تورکان ، دونوش و دریا را روایت می کند از روز سه شنبه 22 فوریه پخش خواهد شد.

بازیگران اوزگو کایا و آلمیلا آدا و ملیسا بربروغلو از بازیگران این سریال هستند و به ترتیب ایفاگر نقش تورکان، دونوش و دریا خواهند بود.

برکر گوون که با بازی جذابش در نقش ندیم که یک پسر معلول در سریال Zalim Istanbul ( استانبول ظالم ) بود  طرفداران را مسحور خودش کرد، در این سریال جدید حضور دارد.

گوون که فصل گذشته هم در سریال Alev Alev در شخصیتی کاملا متفاوت ظاهر شد، ویژگی منحصر به فردی دارد که باعث شده که او سخت ترین نقش ها را بازی کند.

او در این سریال جدید نقش سامر را بازی خواهد کرد که یک ویژگی متمایزی دارد که این  شخصیت را از سایر شخصیت ها متمایز می کند.

شخصیت سامر در انگلستان زندگی میکند و با فرهنگ آنجا آشنایی دارد. سال‌ها بعد او  به آیوالیک برمی گردد و سعی می‌کند به فرهنگ خانواده‌اش عادت کند، سامر حال و هوای متفاوتی خواهد داشت.

گوون باید کارهای مهمی انجام می داد تا سامر را از دیگر شخصیت های سریال متمایز کند. این بازیگر درباره این موضوع گفت:

سامر در این داستان بیشترین اطلاعات و تعامل را با خوب و بد دارد. از آنجایی که او شخصیتیه که به اصطلاح در هر دو جبهه می جنگد، مجبور شدم سامر را از دیگر شخصیت ها جدا کنم و عمقی جداگانه در بافت داستان ایجاد کنم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا