سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیری کره ایپیشخوان اروپا

دامسون ادریس بازیگر «Snowfall» در فیلم بیوگرافی جدید نقش ریچ پل را بازی می‌کند.

ریچ پل برای کلوزآپ  آماده است.

طبق گفته ها یک فیلم بیوگرافی درباره زندگی پل ریچ مدیر ورزشی در دست ساخت است.

دامسون ادریس – بازیگر بریتانیایی که در سریال FX “Snowfall” بازی می‌کند – در مصاحبه‌ای در  پنجشنبه گفت که قرار است نقش این مدیر ورزشی را بازی کند.

ادریس گفت: من قراره نقش پل ریچ را بازی کنم. زمانش رسیده که ما از بزرگان سیاهپوست تجلیل کنیم و ریچ کسیه که مردم باید آن را بشناسند. این مرد بازی را کاملاً تغییر داده است، و من خوشحالم و خوش شانسم که او را برادر بزرگتر خطاب می‌کنم…

پل 40 ساله  اخیراً هنگامی که در سال 2021 با ادل خواننده بریتانیایی وارد رابطه شد، به سر تیتر خبرها تبدیل شده است.

او فقط 21 سال داشت که با  لمبرون جیمز آشنا شد که هنوز در دبیرستان تحصیل می کرد. این دو اولین بار در فرودگاه شهرشان در آکرون، اوهایو آشنا شدند هنگامی که پل به جیمز نزدیک شد، تا بتواند به او پیرهنی بفروشد. در آن زمان، پل لباس‌  از صندوق عقب ماشینش می‌فروخت و تلاش می‌کرد تا تجارتی را راه بیندازد.

این بازیگر درباره پروژه پل اضافه کرد: ” او مرد شگفت انگیزیه. او بازی را کاملا متحول کرد. من کاملاً از او الهام گرفته ام. من خوش شانس هستم که در چنین موقعیت واقعاً خوبی هستم، و در حال یادگیریم. ”

ادل 33 ساله اخیراً هنگامی که در مراسم جوایزی در بریتانیا با یک حلقه الماس بزرگ دیده شد، شایعات نامزدی با ریچ را برانگیخت. اما این زوج هنوز این شایعات را تایید نکردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا