سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیری کره ای

لی جون کی پس از 2 سال در نقش یک دادستان کاردان در درام ” Again My Life ” بازی خواهد کرد. .

به تازگی تصاویری از درام جدید بازیگر لی جون کی منتشر شده است.  این درام جدید به نام ” دوباره زندگی من ”  از 8 آوریل جمعه و شنبه  از SBS  در ساعت 10 شب پخش خواهد شد. این سریال  بر اساس رمان نویسنده لی هنال به همین نام درباره یک دادستان جوانه  که به او فرصتی داده می شود تا برای دومین بار زندگی کند تا با بی عدالتی مبارزه کند.

«دوباره زندگی من» به کارگردانی هان چول سو و به  نویسندگی جی و کیم یول  ساخته شده است. علاوه بر آن، لی جون کی (در نقش کیم هی وو)، لی کیونگ یونگ (در نقش چو ته سئوپ)، و کیم جی یون (در نقش کیم هی آه) و همچنین بازیگر کهنه کار لی سون- جائه (در نقش وو یونگ سو)، با بازی خودشون موفقیت این سریال را تضمین خواهند کرد.

لی جون کی نقش کیم هی وو را بازی می کند، یک دادستان پرشور بی رحم در مقابل نا عدالتی. کیم هی وو زمان را به 15 سال قبل از قتل برمی گرداند و پس از کشته شدن دوباره زنده می شود در حالی که در تلاش برای محاکمه جو تائه سئوپ، شرور بزرگیه  که در پشت نقاب یک سیاستمدار محترم پنهان شده است. او به لطف زندگی قبلیش  در زندگی دومش به دادستانی همه جانبه تبدیل می شود. لی جون کی توجه ها را به اجرای خودش در ساختن یک شخصیت دقیق و کامل جلب می کند.

لی جون کی درباره این سریال توضیح داد: «در این درام، کیم هی وو فردیه که تلاش می‌کرد تا یک رئیس جنایتکار قدرتمند را در محافل سیاسی سرنگون کند،  ناعادلانه‌ کشته شد. با این حال، به او فرصتی داده شد تا زندگی جدیدی را آغاز کند و آن تبهکار را دوباره مجازات کند.» او سپس گفت: “من تمام تلاشم را می کنم تا احساسات عمیق، خنده و سرگرمی به بینندگان ارائه دهم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا