سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

آیا تصمیم نهایی سریال روزی روزگارانی در چوکوروا به تعویق می افتد؟

سریال پرمخاطب Bir Zamanlar Çukurova “روزی روزگارانی در چوکوروا ” که عصر پنجشنبه از شبکه ATV پخش می شود، یکی از سریالهایی هست که مخاطبان آن را بسیار دوست دارند و نمی خواهند از آن دست بکشند. این سریال که در آدانا فیلمبرداری شد با داستانش بسیار محبوب شد. نام های زیادی با سریال خداحافظی کردند اما مخاطبان سریال را ترک نکردند!

بازیگران اصلی سریال روزی روزگارانی در چوکوروا  یکی یکی سریال را ترک کردند. به جز هلال آلتینبیلک، نقش های اصلی که در ابتدای شروع سریال بودند نیستند! بعد از وحیده پرچین و اوغور گونش، کرم آلیشیک هم رفت.

سلین ینچی و سلین گنچ که به دو نام محبوب این سریال یعنی گلتن و سحنیه جان بخشیدند هم چندی پیش با سریال خداحافظی کردند. هلال آلتینبیلک نقش اصلی را با ابراهیم چلیکول در فصل جدید بازی می کند

بازیگران زیادی رفتند، تغییرات زیادی در داستان سریال ایجاد شد، شخصیت ها و اتفاقات جدیدی در سریال گنجانده شد. با وجود همه چیز، مخاطبان نمی خواهند سریال تلویزیونی “روزی روزگارانی در چوکوروا ” را ترک کنند. اما حقیقت دیگری در این وسط وجود دارد که موقعیت بسیار تعیین کننده ای برای فینال سریال است!

در سریال هایی که مدت ها پخش می شود، هم به دلیل عدم توانایی داستان در پیشبرد و هم به دلیل خستگی بازیگران، تصمیمات نهایی ناخواسته ای گرفته می شود. سریال Çukur (گودال) نزدیکترین نمونه به این موضوع است. سریال موفق گودال به مدت چهار فصل روی پخش شد اگر در فصل 5 ادامه پیدا می کرد،  وقت آن بود که هم عوامل و هم بازیگران با سریال خسته و پر اکشن خداحافظی کنند.

سریال روزی روزگارانی در چوکوروا هم وضعیت مشابهی را تجربه می کند. به خصوص اینکه سریال در آدانا فیلمبرداری می شود دلیل بزرگی برای فینال سریال هست .همه بازیگران و تیم برای مدت بسیار طولانی و دور از خانواده و عزیزانشان روزهای سختی را پشت سر می گذارند.

فضای غم انگیز سریال هم دلیل دیگری بر خستگی عوامل است. داستان دیگری با حضور ابراهیم چلیککول در فصل جدید اضافه شد. مخاطبان وفادار هم تمایلی به ترک سریال ندارند. اما دیگر تمام شد!

فینال سریال قطعی شده و در قسمت 140 به پایان می رسد. با پخش اپیزود در روز پنجشنبه 9 ژوئن 2022 از تلویزیون خداحافظی خواهد کرد.

12 قسمت از این سریال باقی مانده که صد و بیست و هشتمین قسمت آن این هفته پخش شد. اگرچه تصمیم نهایی برای کسانی که سریال را دنبال می کنند آزاردهنده است، اما سریال رو به پایان است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا