سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

جانسل الچین به سریال سیب ممنوعه می آید

پخش سریال یاساک الما (سیب ممنوعه) عصر دوشنبه ها ادامه دارد. تصمیم برای ساخت فصل ششم این سریال گرفته شده  فصل پنجم ادامه پیدا کرده و مقدمات هم شروع شد. برک اوکتای , مورات آیگن و بیران داملا ییلماز نقش‌های اصلی این سریال را بر عهده دارند که البته ملکه های این سریال  ادا اجه و شوال سام هستند.

شبنم دونمز که به تازگی با شخصیت Handan به این سریال پیوسته ، هیجان را به داستان اضافه کرده است. پس از این غافلگیری فیلمنامه نویسان برای مخاطبان، سورپرایز جدیدی تدارک دیدند. یک نام معروف قراره به این سریال بپیوندد

طرفداران سریال سیب ممنوعه در قسمت های بعدی می توانند بازیگر مشهور جانسل الچین را در داستان ببینند. این شخصیت جدید که با شخصیت هاندان همراهه تنها در 2 قسمت در داستان ظاهر می شود.

بدین ترتیب جانسل الچین به بازیگران سریال یاساک الما خواهد پیوست. طبق داستان، شخصیت هاندان از طریق دخترش کومرو، زمانی که پولش تمام شده  وارد زندگی شوهر سابقش دوگان شد.

بینندگان آخرین بار الچین را در سریالی به نام Börü 2039 را تماشا کرده بودند که از  بلو  تی وی پخش شد. این بازیگر فصل گذشته در پروژه ای به نام Sol Yanım که 12 قسمت داشت در تلویزیون حضور پیدا کرد.

سیب ممنوعه، که انتظار می رود در پایان ماه می فصل نهایی را بسازد، دوباره به رتبه های بسیار موفقی دست یافته و همچنان میلیون ها نفر را به خودش جذب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا