سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

فاجعه دردناک : سلبریتی ها به تیراندازی در مدرسه ابتدایی در تگزاس واکنش نشان دادند

فرماندار گرگ ابوت روز سه شنبه گفت که بر اثر تیراندازی یک فرد مسلح در مدرسه ابتدایی در تگزاس دست کم 19 دانش آموز و دو بزرگسال کشته شدند. ابوت گفت که فرد مهاجم هم کشته شده و گمان می‌رود که توسط ماموران مجری قانون کشته شده است.

ابوت گفت که تیرانداز جوانی 18 ساله بود که در Uvalde زندگی می کرد. او گفت که گمان می‌رود مظنون که سالوادور راموس نام داشت، ماشینش را رها کرد و سپس با یک تفنگ وارد مدرسه شد.

ابوت در آن زمان گفت: «او به طرز وحشتناکی  14 دانش آموز  و یک معلم را کشت.

A woman reacts outside the Ssgt Willie de Leon Civic Center, where students had been transported from Robb Elementary School after a shooting, in Uvalde, Texas, U.S. May 24, 2022. REUTERS/Marco Bello

افراد مشهوری مانند لبرون جیمز، تیلور سویفت،  و بسیاری دیگر در رسانه‌های اجتماعی به اتفاقی که در تگزاس رخ داد واکنش نشان دادند و با خانواده‌های قربانیان همدردی کردند.

جیمز در توییتی نوشت: ” دل و دعای من برای خانواده های عزیزان از دست رفته و مجروح شده در مدرسه ابتدایی راب در Uvalde، TX! اتفاق وحشتناکی در مدرسه “در مدرسه” که قراره امن ترین جا باشد!”  باید تغییر ایجاد شود! باید وجود داشته باشد!!

سوئیفت هم نوشت که او پس از تیراندازی روز سه شنبه پر از “خشم و اندوه” بود.

سوئیفت در توییترش نوشت: “پر از خشم و اندوه، و از قتل های Uvalde خیلی دلم شکسته .”

مندی مور هم نوشت که درباره تیراندازی غم‌انگیز «هیچ حرفی» ندارد. این بازیگر در استوری اینستاگرامش نوشت: ” Uvalde کل شما در قلب ماست.”

ستاره پاپ و بازیگر سلنا گومز نیز پستی منتشر کرد.

او نوشت: «امروز در ایالت من تگزاس، 18 دانش‌آموز بی‌گناه در حالی که صرفاً تلاش می‌کردند تحصیل کنند، کشته شدند. “معلمی که در حین انجام کارش کشته شده است؛ شغلی ارزشمند ولی متأسفانه مورد قدردانی نیست. اگر کودکان در مدرسه امن نباشند، پس کجا امن هستند؟”

او در دومین توئیتش ادامه داد: «خیلی خسته‌کننده است و دیگر نمی‌دانم چه بگویم». آنهایی که در قدرت هستند باید  قوانین را تغییر دهند تا از این تیراندازی ها در آینده جلوگیری کنند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا