سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

طرفدارانی که دلتنگ سودا ارگینجی هستند برای سریال جدید Seni Kalbime Sakladım هیجان زده هستند.

سودا ارگینچی یکی از بهترین بازیگران ترکی سال های اخیر است. او پس از جلب توجه با سریال Karagül ( رز سیاه ) در سریال Hayat Bazen Tatlıdır  (زندگی گاهی شیرینه) و Ver Elini Aşk ( عشق دستتو بده) بازی کرد. او همچنین به خاطر بازی در نقش زینب در سریال تلویزیونی یاساک الما (سیب ممنوعه) مورد تحسین قرار گرفت.

سودا ارگینچی در سریال یاساک الما پارتنر اونور تونا بود و به دلیل اختلاف قدشان مکررا در رسانه های اجتماعی مورد بحث قرار می گرفتند. فارغ از این شرایط، این بازیگر موفق عمل کرد و در فصل دوم سریال با اونور تونا از پروژه جدا شد. پس از این اتفاق که باعث ناراحتی مخاطبان شد، این بار او با سریال Sevgili Geçmiş (گذشته عزیز) روی پرده آمد، اما این سریال دوام چندانی نداشت.

سودا ارگینجی که بعدها در فصل اول سریال Uyanış Büyük Selçuklu (بیداری سلجوقی بزرگ) به Turna Hatun جان بخشید، بار دیگر با یک بازی موفق در سریال طرفدارانش را خوشحال کرد.

سودا ارگینچی که با بازی موفقش به تدریج طرفدارانش را افزایش داده سوژه سوال “چه زمانی به سریال های تلویزیونی بازخواهد گشت؟ شده” این بازیگر با سریال تلویزیونی Seni Kalbime Sakladım ( تو را در قلبم پنهان کردم) که برای TRT1 فیلمبرداری شد، بر می گردد.

این سریال که قراره  در ماه جولای اکران شود، یک پروژه درام است. سودا ارگینچی نقش اصلی را با  اکین مرت دایماز در سریال Seni Kalbime Sakladım بازی می کند که پیش بینی می شود یک داستان عاشقانه پر از تراژدی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا