سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

آیچا آیشین توران پروژه سینماییش را تایید کرد!با این حال، او در مورد پارتنرش گفت: “غافلگیر کننده خواهد بود”!

آیچا آیشین توران  یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران زن سریال های ترکی بعد از پایان سریال Ada Masalı (داستان جزیره) از صحنه فیلمبرداری دور بوده است. در حالی که هواداران منتظر دیدن این بازیگر زیبا در سریال جدید بودند، او خبر خوش ساخت یک فیلم سینمایی را داد.

آیچا آیشین توران که با سریال های مریم، زمهری و آریزا که پشت سر هم در آن ایفای نقش کرده بود، قدم های محکمی در حرفه اش برداشت، با سریال داستان جزیره که تابستان گذشته از شبکه استار تی وی پخش شد به موفقیت بزرگی رسید

سریال Ada Masalı   نه تنها در ترکیه بلکه در خارج از ترکیه هم توجه زیادی را به خودش جلب کرد. سریال Ada Masalı، یکی از سریال هایی که تابستان گذشته اثر خودش را بر جای گذاشت، پس از پخش 25 قسمت، در دسامبر 2021 به پایان رسید.  آیچا آیشین توران که با شخصیت جون که در این سریال بازی کرد در قلب همه جا باز کرد پس از پایان سریال در پروژه دیگری شرکت نکرد.

نام آیچا آیشین توران با فیلم O Gelin Benim که دو ماه پیش برای دیزنی پلاس فیلمبرداری می شود، بر سر زبانها افتاد طبق اخبار، پارتنر توران در این فیلم سرکان چای اوغلو خواهد بود. اما پس از مدتی مشخص شد که این پروژه لغو شده است.

اخیراً ادعا شده بود که این بازیگر زیبا نقش اصلی یک فیلم را با مورات بوز بازی خواهد کرد. آیچا آیشین توران که شب گذشته در مراسمی که مجله حریت برگزار کرده بود، این ادعا را تایید کرد. توران در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: «خوبیم، در حال آماده سازی فیلم هستیم. ما نمی توانیم جزئیات بیشتری بگیم. بیایید ببینیم، امیدوارم که ما یک شگفتی کوچک داشته باشیم. سورپرایز پارتنر تقریباً اینجاست، به هر حال متوجه خواهید شد.»

آیچا آیشین توران ضمن تایید پروژه سینمایی جدیدش، در مورد ادعاها مبنی بر شریک شدن نقش اول با مورات بوز اظهار نظری نکرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا