سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
دسته‌بندی نشده

دو بازیگر اصلی که سریالهای محکوم و یاساک الما را ترک کردند در سریال Bir Küçük Gün Işığı حضور دارند.

Atv شروع به ساخت پروژه های جاه طلبانه خود برای فصل جدید کرده است.

سریال Bir Küçük Gün Işığı یکی از آنهاست. نقش‌های اصلی این سریال که قبلاً درباره‌اش صحبت شده، سرای کایا و برک اوکتای بودند که در دو سریال موفق  در این فصل بازی کردند و به خاطر بازی‌هایشان مورد تحسین قرار گرفتند.

بازیگران دو سریال موفق و قابل توجه شبکه فاکس تی وی محکوم  و یاساک الما (سیب ممنوعه)  این بار در یکی دیگر از مجموعه های تلویزیونی ATV با هم ملاقات می کنند.

سرای کایا که با شخصیت شیرین در سریال زن جهشی بزرگ در کارش داشت، پس از سریال تاسیس عثمان نقش وکیلی را در سریال محکوم بازی کرد. این بازیگر که در سال های اخیر مورد علاقه تهیه کنندگان قرار گرفته ، نامی است که به خاطر بازی موفقش مورد تحسین قرار گرفته است.
برک اوکتای به مدت دو فصل با شخصیت چاتای که در سریال یاساک الما (سیب ممنوعه) ایفای نقش کرده بود، روی پرده رفته است. این بازیگر تمایلی به حضور در فصل ششم این سریال نداشت و چندی پیش مشخص شد که از یاساک الما جدا شده است.

گفته می شود که بزرگترین عامل در قبول سریال Bir Küçük Gün Işığı توسط برک اوکتای فیلمنامه سریال است. سریالی که در آن اوکتای نقش تاجری به نام فیرات را بازی می‌کند، سرای کایا هم شخصیت الیف را به تصویر می کشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا