سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بیران داملا یلماز پس از یاساک الماز هدف جدیدی برای خود انتخاب کرد

بیران داملا یلماز، یکی از استعدادهای برجسته جوان دوره گذشته، بار دیگر با شخصیت کومرو که در سریال یاساک الما (سیب ممنوعه) به تصویر کشیده شد، توجه ها را به خودش جلب کرد. این تصور وجود دارد که او در فصل ششم سریال حضورخواهد داشت.

در حالی که مقدمات فصل ششم سریال Yasak Elma ادامه داشت، مطمئناً ادا اجه در داستان حضور خواهد داشت. اگرچه گفته شد شوال سام  سریال را ترک کرده است، اما بعداً گزارش شد که او متقاعد شده و در فصل ششم در مقابل تماشاگران ظاهر خواهد شد. با این حال، از آنجایی که شوال سام تاکنون اظهار نظری نکرده، وضعیت او هنوز روشن نشده است.

پیش بینی می شود که بیران داملا یلماز با شخصیت کومرو همچنان در داستان حضور داشته باشد. با این حال، هیچ قطعیتی در این مورد وجود ندارد. این بازیگر در بیانیه اش نظرات خوبی در مورد فصل ششم داد و این احساس را ایجاد کرد که در این سریال حضور خواهد داشت.

همچنین مشخص شد که بیران داملا یلماز پس از پروژه یاساک الما می خواست در چه سریالی شرکت کند. این بازیگر گفت که او می تواند در یک سریال کمدی عاشقانه یا یک پروژه اکشن نقش آفرینی کند.

بیران داملا یلماز با این جمله جلب توجه کرد: «دوست دارم در پروژه های کمدی عاشقانه یا اکشن حضور داشته باشم.  چرا که نه! من جوان هستم و بسیار هیجان زده و کنجکاو برای بازی در شخصیت ها و کسب تجربیات جدید هستم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا