سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

هری استایلز از تیراندازی در مرکز خرید دانمارک متاثر شد و کنسرت کپنهاگ را لغو کرد

هری استایلز پس از تیراندازی در یک مرکز خرید در کپنهاگ دانمارک – جایی که قرار بود یکشنبه شب اجرا کند – که منجر به کشته شدن چندین نفر شد، “متاثر شده” است.

استایلز پس از لغو برنامه اش یکشنبه در توییتر نوشت تا غمش را از حوادث رخ داده و ویرانی که برای «قربانیان، خانواده‌های آنها و همه آسیب‌دیدگان» احساس می‌کرد، به اشتراک بگذارد.

این خواننده 28 ساله شروع کرد: ” من در کنار مردم کپنهاگ هستم دلم شکسته , این شهر را دوست دارم. مردمی بسیار خونگرم و پر از عشق هستند.” من برای قربانیان، خانواده‌هایشان و همه کسانی که آسیب دیده‌اند متأسفم.»متاسفم که نتوانستیم با هم باشیم. “لطفا مراقب یکدیگر باشید.

به گفته بازرس پلیس سورن توماسن، حداقل سه نفر بر اثر تیراندازی یک مرد مسلح در یک مرکز خرید در منطقه کپنهاگ کشته شدند. چند تن دیگر زخمی شدند که حال سه تن از آنها وخیم است.

توماسن در یک نشست مطبوعاتی پس از تیراندازی خاطرنشان کرد: مظنون که در بازداشت به سر می برد، یک مرد 22 ساله دانمارکی است که در نزدیکی مرکز خرید فیلدز بازداشت شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا