سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تبریک ملکه الیزابت به تیم ملی فوتبال زنان انگلیس پس از قهرمانی تاریخی

ملکه الیزابت دوم پیام سلطنتیش را برای تبریک به تیم ملی فوتبال زنان انگلیس پس از پیروزی پیروزمندانه بر رقیب سرسختش، آلمان، در مسابقات قهرمانی زنان اروپا ارسال می کند.

ملکه 96 ساله  روز یکشنبه، درست پس از اینکه تیم ملی انگلیس پس از یک بازی بسیار رقابتی، 2 به 1 برد، بیانیه ای را منتشر کرد.

ملکه نوشت :صمیمانه ترین تبریکات من و خانواده ام به شما برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی فوتبال زنان اروپا . این یک دستاورد قابل توجه برای کل تیم است.

او ادامه داد: “مسابقات قهرمانی و عملکرد درست شما در آنها  مورد تحسین قرار گرفته است. با این حال، موفقیت شما بسیار فراتر از جامیه که به شایستگی به دست آورده اید. همه شما الگو و الهام بخش دختران و زنان امروزی هستید. امیدوارم به تاثیری که روی ورزش گذاشته اید، به همان اندازه که به نتیجه امروز افتخار می کنید، افتخار کنید.”

پیروزی تیم فوتبال زنان نگلیس یک پیروزی تاریخیه، تیم ملی زنان اولین جام بزرگ فوتبال را برای این کشور در 56 سال گذشته به خانه می آورد، زمانی که انگلیس آخرین بار در جام جهانی 1966 قهرمان شد، فوتبال حرفه ای زنان در این کشور ممنوع شد – واقعیتی که پیروزی امروز را برای انگلیس مهم تر می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا