سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

قبل از شروع سریال Yasak Elma، استایل فصل جدید ادا اجه فاش شد!

هیجان برای Yasak Elma (سیب ممنوعه) که هنوز فیلمبرداری فصل 6 شروع نشده به اوج خودش رسیده است! در حال حاضر مشخصه که یکی از نام هایی که سریال را ترک کرده برک اوکتای است!

همچنین مشخصه که شخصیت یلدیز در فصل آخر حضور دارد اما هنوز شرایط اندر نامشخصه! این سوال مطرح شده بود  که آیا ادا اجه و شووال سام، دو نقش اصلی سریال، در یاساک الما حضور خواهند داشت یا خیر. ادا اجه کمی  پیش اعلام کرده بود که در فصل جدید با شووال سام حضور خواهند داشت.

هنوز مشخص نیست که فیلمبرداری  سریال  از چه زمانی آغاز می شود، اما ادا اجه با اشتراک گذاری در صفحه اینستاگرام  از استایلش در فصل جدید رونمایی کرده است.

ادا اجه  بلافاصله پس از پایان فصل، موهای بلوند روشنش را کمی بیشتر تیره کرده بود.

در این پست ادا اجه  مشاهده شد که قسمت بالای موهای او کمی تیره تر و قسمت های پایین روشن تر و در عین حال بلندتر شده است. این بازیگر گفت: “مو آماده است، من این هفته فصل را افتتاح می کنم!” او با این کپشن  طرفدارانش را به وجد آورد.

همچنین امکان تجربه یک پرش زمانی با سوپرایزهای های جدید وجود دارد. انتظار می رود این سریال فصل جدید را با یکی از پرش های زمانی که تقریباً در هر فصل اتفاق می افتد، افتتاح کند. در این بین در آینده نزدیک مشخص خواهد شد که چه کسانی در این سریال بازی می کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا