سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال جدید با بازی داملا سونمز، جانر جیندوروک و سرکان آلتونوراک نقطه عطفی در تاریخ سریالهای ترکی هست !

سرعت پخش سریال های ترکی در سراسر جهان به قدری بالاست که در حالی که تهیه کنندگان در حال تصویربرداری پروژه های مختلف هستند، ساخت سریال های تلویزیونی برای مناطق مختلف دنیا آغاز شده است.

مثلا سریال Bozkır Arslanı Celaleddin که برای ازبکستان ساخته شده بود در ترکیه هم پخش شد. به همین ترتیب، سریالهای جدید هم به مجموعه‌هایی که برای خارج از کشور ساخته می‌شوند ملحق می‌شوند و سپس با مخاطبان در ترکیه ملاقات می‌کنند. این وضعیت را می‌توان نشانه‌ای از آغاز تحول بزرگ و دوران جدیدی برای صنعت سریال‌های تلویزیونی ترکیه دانست.

در مطبوعات گزارش شد که سریال Mavi Sürgün (تبعید آبی) توسط رسانه O3 برای آمریکای لاتین آماده می شود که سریال های ترکی در آن کشورها زیاد  تماشا می شود. به موازات این تحول، توافقات با بازیگران آغاز شد.

انتظار می رود داملا سونمز، جانر جیندوروک و سرکان آلتونوراک در این پروژه گرد هم آیند. نتفلیکس و سپس دیزنی پلاس سهم بزرگی در تبدیل ترکیه به مرکز تولید سریال داشتند.

سریال Mavi Sürgün محصول همین دیدگاهه و گام بزرگی برای صنعت سریال‌های تلویزیونی ترکیه برای گسترش به مناطق وسیع‌تری در سراسر جهان است.

فیلمبرداری سریال Mavi Sürgün که قرار است  26 قسمتی باشد در منطقه دریای اژه انجام می شود و قراره ابتدا در کشورهای آمریکای جنوبی پخش شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا