سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Yalı Çapkını نه تنها رتبه ها، بلکه پلتفرم یوتیوب را نیز منفجر کرد!

سریال Yalı Çapkını بیشتر در یوتیوب تماشا می شود تا تلویزیون! سریال Yalı Çapkını که در شب های جمعه از شبکه استار تی وی پخش می شد، آنقدر پروژه موفقی بود که میلیون ها بیننده دیگر برای عصر جمعه قرار نمی گذاشتند.

در هر قسمت هیجان زیادی برای سریال وجود دارد و سریال Yalı Çapkını که رتبه های دو رقمی را کسب کرده  به عنوان موفق ترین پروژه این فصل خودش رو نشون میدهد.

یادآور می‌شویم که حتی تکرار سریال «The Yalı Çapkını» که رتبه‌بندی استار تی وی را بالا می‌برد، بیشتر از قسمت‌های جدید بسیاری از سریال‌ها دیده می‌شود. البته بازتاب این وضعیت در یوتیوب هم وجود دارد، تعداد بازدیدهایی که همه را شگفت زده کرد.

قسمت اول سریال The Yalı Çapkını»  بیش از 15 میلیون بار تماشا شد. قسمت دوم 13 میلیون و قسمت سوم 14 میلیون تماشا کردند. قسمت های چهارم، پنجم و ششم هر کدام 13 میلیون بار تماشا شده اند. علاوه بر این تعداد بازدید قسمت های هفتم و هشتم باز هم 14 میلیون بود.

آیا می دانید قسمت نهم سریال Yalı Çapkını که جمعه گذشته پخش شد تنها در 24 ساعت 8 میلیون بار تماشا شد؟

Yalı Çapkını که رتبه‌بندی‌ها را در استار تی وی منفجر کرد، همین موفقیت را در  یوتیوب تکرار می‌کند. کسانی که نمی توانند سریال را در تلویزیون تماشا کنند، آن را از دست می دهند یا می خواهند دوباره آن را تماشا کنند، تمام قسمت های به اشتراک گذاشته شده در یوتیوب را با هیجان فراوان دنبال کنند.

لازم به ذکر است که شبکه‌های تلویزیونی باید نه تنها با ارزیابی رتبه‌بندی، بلکه با میزان تماشای پلتفرم‌های دیجیتال، برای پروژه‌ها تصمیم بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا