سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

در حالی که همه چیز در سریال Camdaki Kız ( دختر پشت پنجره ) خوب پیش می رود، بورجو بیریجیک از قبل تصمیم گرفته که خداحافظی کند!

مجموعه تلویزیونی Camdaki Kız (دختری پشت پنجره) که عصرهای پنجشنبه از کانال دی با مخاطبان روبرو می شود، با فصل سوم به ماجراجویی موفق اکران خود ادامه می دهد. رتبه بندی سریال بسیار خوبه و میلیون ها نفر با هیجان سریال را دنبال می کنند که رتبه اول را هم کسب کرده است.

بورجو بیریجیک با بازی شخصیت مقالات به اوج حرفه خود رسید. این بازیگر مشهور که با نمایش موفقیت آمیز نقش اصلی خود در سریال تلویزیونی Hayat Şarkısı (آواز زندگی) به محبوبیت رسید، توانست با سریال Camdaki Kız این محبوبیت را به مخاطبان بسیار بیشتری برساند.

او به طور فشرده به کار روی صحنه فیلمبرداری سریال Camdaki Kız ادامه می دهد. صحبت های این بازیگر درباره سریال که می توان آن را هم مثبت و هم منفی توصیف کرد، توجه همگان را به خود جلب کرد.

بورجو بیریجیک گفت که فضای خانوادگی بسیار خوبی در صحنه فیلمبرداری وجود داشت و همه همین حس را داشتند. او ادامه داد : تیمی که به راحتی پیدا نمی شود. به هر حال همه ما همین را می گوییم. از آنجایی که این مجموعه بسیار لذت بخش است، برای ما بسیار خوشاینده که ما با هم  معاشرت کنیم و کار کنیم و البته روی صفحه نمایش منعکس می شود. فیلمنامه به سرعت در حال اجرا بود. به همین دلیله که رتبه‌بندی‌های ما هم دلچسه ما روحیه خوبی داریم.

این بازیگر با این صحبت ها توضیح داد که سر صحنه سریال Camdaki Kız خیلی راحت بوده و به کارش ادامه می دهد. او همچنین از خستگی پروژه های تلویزیونی صحبت کرد و تصمیم مهمی برای سریال پس از Camdaki Kız گرفت.

بورچو بیریچیک که اکنون می‌خواهد در پروژه های آرام‌تری شرکت کند، می‌خواهد به جشنواره‌ها بپردازد، به‌ویژه با شرکت در فیلم‌های فستیوال . این بازیگر پس از اتمام سریال The Camdaki Kız با سریالهای تلویزیونی خداحافظی خواهد کرد.

این بازیگر معروف درباره حرفه اش اینگونه می گوید : اگر امکان دارد از این به بعد فیلم مستقل ساخته شود، ای کاش به جشنواره می رفتیم. دنیای تلویزیون بسیار خسته کننده، بسیار ساینده است. همه چیز بسیار زیبا و شیرین به نظر می رسد، اما از طرف دیگر، شما واقعا فرسوده می شوید. من برای مدت طولانی در تلویزیون هستم. الان وقت رفتنه.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا