سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

گربه تیلور سوئیفت با ارزش 97 میلیون دلار سومین حیوان خانگی ثروتمند جهان است.

طبق گزارش جدیدی از All About Cats، گربه تیلور سوئیفت، اولیویا بنسون،  به عنوان سومین حیوان خانگی ثروتمند جهان با دارایی خالص 97 میلیون دلار معرفی شده است.

رتبه بندی ثروتمندترین حیوانات خانگی جهان با استفاده از تجزیه و تحلیل اینستاگرام هر گربه فلوئنسر – مانند تعداد فالوورها، لایک ها و نرخ تعامل – و میزان درآمد آنها در هر پست اینستاگرام جمع آوری شده است.

اولیویا بنسون، دوست پشمالوی تیلور سویفت، با دارایی خالص 97 میلیون دلاری در رتبه سوم لیست قرار دارد. در حالی که اکثر ثروتمندترین حیوانات خانگی جهان اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی هستند، اولیویا خارج از دنیای  اینستاگرام هم ثروت زیادی به دست آورده است.

 

در این گزارش آمده است: «The Scottish Fold با بازی در کنار صاحبش در چندین موزیک ویدیو ثروتش را به دست آورد، خط تولیدش را دارد  و در بسیاری از تبلیغات پرهزینه برای شرکت‌هایی مانند Diet Coke و Ned Sneakers نقش آفرینی کرده است.

 

اولیویا بنسون در کنار سوئیفت در تعدادی از آگهی های تبلیغاتی DirectTV، Diet Coke و AT&T ایفای نقش کرده است.

متأسفانه، دو گربه دیگر سوئیفت – مردیث گری و بنجامین باتن – در فهرست استایل فوربس قرار نگرفتند. در رتبه اول ثروتمندترین حیوانات خانگی جهان یک سگ ژرمن شپرد به نام Gunther IV است که متعلق به شرکت رسانه ای ایتالیایی Gunther Corporation و دارای ارزش 500 میلیون دلار است.

نالا گربه با 100 میلیون دلار دارایی خالص در رتبه دوم قرار دارد که 4.4 میلیون فالور در اینستاگرام دارد. سگ های خانگی اپرا وینفری، سدی، سانی، لورن، لیلا و لوک همگی با 30 میلیون دلار در رتبه چهارم قرار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا