سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان اروپا

هازال فیلیز کوچوک ‌کوسه ممکنه سریال تلویزیونی که به مدت 3 سال دنبالش بود پیدا کرده باشد

هازال فیلیز کوچوک ‌کوسه با نام زینب در سریال Kara Sevda ( عشق سیاه ) شناخته می شود و همچنین کسانی که نام او را با شخصیت لیلا در سریال Beni Affet (مرا ببخش)  به خاطر دارند. این بازیگر که از سال 2009 سر صحنه فیلمبرداری بوده و با تولیدات مختلف توجهات را به خودش جلب کرده است، در سال های اخیر این بدشانسی را داشته که در پروژه بزرگی بازی نکرده است.

در دوره بعدی، هازال فیلیز کوچوک ‌کوسه که پیشنهادهای سریال تابستانی را رد کرد و مدتی از اکران دور ماند، در فصل 2022-2023 با سریال Bir Peri Masalı (یک افسانه) بار دیگر با مخاطبان دیدار کرد. . با این حال، او در این سریال مورد توجه قرار نگرفت.

این بازیگر که در مصاحبه هایش گفته بود انتخاب پروژه های بسیار سخت گیرانه ای دارد، به دنبال شخصیت های قوی است و جلوی دوربین نمی رود مگر اینکه نقشی باشد که او را تحت تاثیر قرار دهد، ظاهرا فیلمنامه خوبی پیدا کرده است.

در اخبار منتشر شده در مطبوعات، ادعا شده است که این بازیگر مشهور با سریال ATV به نام Üvey Anne (نامادری) توافق کرده است. معلوم شد که در پروژه ای که کوتسی به عنوان نقش اول مرد در آن بازی می کند هازال فیلیز کوچوک کوسه به عنوان بازیگر زن بازی خواهد کرد.

کوتسی نقش شخصیت فاروک را بازی می کند که دارای 3 فرزند است و  پس از مرگ همسرش در سراپ عشق پیدا می کند. به نظر می رسد هازال با  یک شخصیت زن قوی با این شخصیت جدید روی پرده ظاهر خواهد شد که با علاقه اش به کودکان توجه ها را به خودش جلب خواهد کرد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا