سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

گوکبرک دمیرچی در فصل سوم سریال سه خواهر در نقش اصلی بازی خواهد کرد

داستان سریال Üç Kız Kardeş (سه خواهر) به قدری مورد پسند قرار گرفت که طرفداران این سریال با هیجان زیادی منتظرند که داستان ادامه یابد.

قسمتهای پایانی فصل دوم سریال در هفته های آینده پخش می شود و تعطیلات تابستانی داده می شود. احتمالا در آگوست تیم دور هم جمع می شود و شروع به کار می کند و فصل سوم سپتامبر با مخاطبان دیدار می کند.

بدون شک اوزگه کایا و برکر گوون نام هایی بودند که دو فصل اول سریال Üç Kız Kardeş را رقم زدند. داستان تورکان و سامر نیز میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار داد. به نظر می رسد که دوره جدیدی در داستان های آنها آغاز می شود، جایی که آنها یک عشق را تجربه می کنند و با جدایی آزمایش می شوند. شخصیتی که این دوره جدید را آغاز خواهد کرد کارتال است که به تازگی وارد داستان شده است.

شخصیت کارتال با بازی گوکبرک دمیرچی در اواخر فصل دوم مستقیماً درگیر داستان شد و در مرکز داستان قرار گرفت.

کارتال که از رفتار خشن سامر آشفته شده و برای محافظت از تورکان واکنش نشان می دهد، پیام بسیار مهمی در 50مین قسمت جدید سریال خواهد داد. در تریلر منتشر شده، شخصیت های کارتال و سامر که به خاطر تورکان با هم درگیر شدند، می گویند که فصل سوم چقدر سخت خواهد بود.

بنابراین مشخص شد که نامی که فصل سوم سریال Üç Kız Kardeş (سه خواهر) را می سازد، گوکبرک دمیرچی خواهد بود. این بازیگر جوان با بازی موفقش در سریال یمین توجه ها را به خود جلب کرد و حالا این فرصت را پیدا کرده که با سریال کانال دی مخاطبان بیشتری را جذب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا