سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار حوادثپیشخوان اروپا

دست کم 9 نفر در ازدحام جمعیت در استادیوم فوتبال السالوادور کشته شدند

روز شنبه در جریان بازی یک چهارم نهایی لیگ سالوادور، حداقل 9 نفر کشته و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

پلیس  در یک گزارش اولیه از طریق توییتر اعلام کرد که 9 کشته در مسابقه بین باشگاه های آلیانزا و FAS در استادیوم مونومنتال در کوسکاتلان، که در حدود 25 مایلی (41 کیلومتری) شمال شرق پایتخت است، تایید شده است.

به گفته پلیس، وضعیت حداقل دو تن از مجروحان انتقال یافته به بیمارستان ها وخیم است. کارلوس فوئنتس، سخنگوی گروه کمک‌های اولیه کماندوهای نجات نیز کشته‌شدگان را تایید کرد.

فوئنتس گفت: “ما می توانیم 9 کشته را تأیید کنیم – هفت مرد و دو زن – و بیش از 500 نفر را تحت مراقبت قرار دادیم و بیش از 100 نفر به بیمارستان منتقل شدند که حال برخی از آنها وخیم است.”
مسابقه حدود 16 دقیقه بعد از بازی متوقف شد، هواداران در سکوها با تکان دادن دیوانه وار توجه حاضران در زمین را جلب کردند و مجروحان را از یک تونل به بیرون و به زمین منتقل کردند.

تلویزیون محلی تصاویری زنده از پیامدهای ازدحام هواداران آلیانزا را مخابره کرد. ده ها نفر وارد میدان شدند و تحت درمان قرار گرفتند. هوادارانی که از هجوم نجات پیدا کردند در زمین ایستاده بودند و با عصبانیت پیراهن‌های خود را تکان می‌دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا