سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
مطالب جالب

شباهت تینا آخوندتبار به الناز شاکردوست + عکس

بسیاری از بازیگران به خاطر شباهتشان به افراد سرشناس پله های ترقی را خیلی سریع طی می کنند . نمونه هایی که در ایران می توان به ان اشاره کرد شباهت مهناز افشار به خانم گوگوش , شباهت الناز شاکردوست به آنجلینا جوی و یا شباهت تینا آخوندتبار به الناز شاکردوست .

3_tina-elnaz-

شباهت تینا آخوندتبار به الناز شاکردوست

بسیاری از مردم معتقد هستند شباهت تینا آخوندتبار به الناز شاکردوست یکی از فاکتورهای موفقیت ایشان می باشد که توانسته اند راه پر پیچ و خم معروفیت در دنیای بازیگری را خیلی سریع طی کنند .

سوال چالشی که همیشه از تینا آخوندتبار پرسیده می شود . شما شبیه الناز شاکردوست هستید ؟ معمولا خانم اخوندتبار راجب این سوال هیچ واکنشی نشان نمی دهد اما برای اولین بار نظرش را این چنین بیان کرد :

خیلی از سایتها و رسانه ها راجب این موضوع از من سوال کردن, باید بگم ما هیچ شباهتی به یکدیگر نداریم . از نظر من خانم الناز شاکردوست خیلی زیبا هستن اما هیچ شباهتی من به ایشون ندارم به هیچ عنوان منظورم این نیست که من از الناز زیباتر هستم که نمیخوام منو با خانم شاکردوست مقایسه کنن, فقط حرف من اینه ما اصلا شبیه هم نیستیم, نمیدونم چرا میگن من شبیه الناز شاکردوست هستم !

 

ینا آخوند تبار در ادامه توضیح داد : شاید علت اینکه میگن من شبیه خانم شاکردوست هستم به خاطر شباهت رنگ و فرم چشمهامون باشه, منم با این موضوع موافقم اما ساختار کلی صورت هر دوی ما زمین تا آسمون با هم فرق میکنه .

نظر تینا آخوند تبار راجب شباهتش با الناز شاکردوست

من از مقایسه کردن خیلی بدم میات خیلی ها گفتن این مقایسه کردنها به سودم بوده چون الناز شاکردوست قبل تر از من معروف شده بود و همین موضع باعث میشد بیشتر دیده بشم .

شباهت تینا آخوندتبار به الناز شاکردوست + عکس

به نظر من آدمها اگر بخوان شبیه کس دیگه ای باشن نه تنها دیده نمیشن بلکه خیلی سریع از دید مخاطبین پاک میشن . چراکه به عنوان مثال وقتی الناز شاکردوست هست چه دلیلی داره کس دیگه ای شبیه خانم شاکردوست وارد سینما بشه ؟ وقتی اصل هست هیچکس دنبال کپی نمیره, متوجه هستید چی میگم ؟ منم هم به همین دلیل از این مقایسه کردنها واقعا بدم میات, سعی میکنم خودم باشم نه شبیه کس دیگه ای .

تینا اخوندتبار جای الناز شاکردوست را گرفته ؟

خیلی ها فکر میکنن من میخوام جای الناز را بگیرم اما اینطور نیست اگر میخواستم این کار را بکنم برای فیلم سینمایی رسوایی نقش 2 الناز شاکردوست را قبول نمی کردم . این ریسک را قبول کردم که به همه منتقدینم ثابت کنم من تینا آخوندتبار هستم, کسی که سبک خاص خودش را دارد .

با قبول کردن نقش 2 الناز شاکردوست به خودتون ضربه زدید ؟

آره میدونم چی میگید . یک سوپر استار اگر هدفش در کنار محبوبیت معروفیت هم باشد باید همیشه نقش 1 فیلمها را قبول کند . اما من هیچ پشتوانه ای نداشتم در آن برهه زمانی انتخاب شدم حق انتخاب نداشتم, زمانی که من وارد سینما شدم بک گراند سینمایی , بک گراند خانواده هنری یا بک گراند بازیهای تئاتری نداشتم . این نقش را برای من انتخاب کردن من در جایگاهی که الان هستم نبودم که بتونم خودم نقش را انتخاب کنم .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا