سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار اجتماعیاخبار حوادث

قاتل آتنا ثروتمند بود | انگیزه اسماعیل برای قتل آتنا | اگر تجاوز به آتنا اثبات شود…

قاتل آتنا انکیزه مالی نداشته است، این را می شود از 700 میلیون تومانی که در حساب بانکی اش خوابیده فهمید. او برای چند قطعه طلا، دختر هفت ساله را نکشته است. وکیل خانوداده آتنا می گوید اگر تجاوز به آتنا برای دادگاه اثبات شود، حکم او قطعا اعدام خواهد بود و نیازی به پرداخت نصف دیه او نیست…

وکیل پرونده آتنا اصلانی عنوان کرد: خانواده آتنا، دادستان پارس آباد، مردم پارس آباد و من به شدت پیگیر آن هستیم که قاتل در ملاعام اعدام شود.

2017-07-25-08-06-59

سیروس حسینیان، وکیل پرونده آتنا اصلانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در خصوص آخرین جزئیات پرونده، گفت: تا چند روز آینده کیفرخواست صادر خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه قاتل انگیزه‌های مختلفی از جمله انگیزه مالی را برای ارتکاب جرم خود عنوان کرده است، افزود: اما بررسی‌ها نشان می‌دهد قاتل هیچ‌گونه نیاز مالی نداشته و مبلغی حدود 700 میلیون تومان در حساب پس‌اندازش داشته است.

 

حسینیان درباره حکمی که در انتظار قاتل آتنا خواهد بود، تصریح کرد: با توجه به اینکه جسد 20 روز درون سرکه بوده بخشی از آن دچار فساد شده بود، برای همین نتایج بررسی‌های پزشکی قانونی کمی با تاخیر مشخص می‌شود، اما در صورتی که نتایج بررسی‌ها نشان دهد که تجاوز صورت گرفته حکم قطعا اعدام خواهد بود، اما اگر قاتل آتنا را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده باشد (فارغ از سوابق‌ قاتل) خانواده دم باید نصف دیه را پرداخت کنند تا اعدام صورت بگیرد.

 

وکیل دادگستری در ادامه تصریح کرد: خانواده آتنا، دادستان پارس آباد، مردم پارس آباد و من به شدت پیگیر آن هستیم که قاتل در ملاعام اعدام شود و اگر هم نتایج مبنی بر آزار و اذیت باشد، ما مبلغ دیه را با کمک‌های مردم جمع‌آوری و حکم را اجرا می‌کنیم.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قاتل به قتل‌های دیگری نیز اعتراف کرده است، گفت: در این خصوص به ما اطلاعی داده نشده است.

 

حسینیان در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: دادستان پارس‌آباد به شدت پیگیر آن است که حکم قاتل به‌زودی در ملاعام اجرایی شود و ما اجازه نخواهیم داد برخی شایعات موجب تاخیر در اجرای حکم شود.

 

وی در واکنش به برخی ابهامات در خصوص نحوه قتل آتنا، عنوان کرد: قاتل در اعتراف‌های خود اظهار کرده که آتنا برای نوشیدن آب به مغازه وی رفته است اما این مساله کذب محض است و قاتل می‌خواهد با مطرح ساختن این مسائل اشخاص دیگری را نیز در اذهان عمومی متهم بشناساند، این در حالی است او آتنا را به قصد دادن ظرف ترشی فریب داده و به داخل مغازه‌اش کشانده است.

 

وکیل پرونده آتنا اصلانی در خصوص بیانیه‌ای که از سوی خانواده قاتل آتنا منتشر شده است، گفت: این بیانیه صحت دارد و خانواده وی خواستار مجازات متهم شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا