سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

همکاری اپرا وینفری و دواین جانسون برای راه‌اندازی صندوق حمایت از آسیب‌دیدگان آتش‌سوزی مائویی

اپرا و دواین جانسون برای یک هدف خوب با هم متحد می شوند.

به گزارش ددلاین، این بازیگر 51 ساله و مجری برنامه تاک شو 69 ساله صندوق مردمی مائوئی را تأسیس کرده اند که به افراد آسیب دیده از آتش سوزی های ویرانگر در لاهاینا و سایر نقاط جزیره کمک مالی ارائه می دهد.

این زوج 10 میلیون دلار برای راه اندازی این صندوق کمک کردند.

به گفته سازمان دهندگان، این صندوق به عنوان پلی برای ارائه کمک مالی به طور مستقیم به خانواده ها و افراد آسیب دیده عمل خواهد کرد تا آنها شخصاً تعیین کنند که چگونه از این بودجه برای خودشان بهترین استفاده را کنند. ساکنانی که 18 سال و بالاتر دارند و در منطقه آسیب دیده زندگی می کنند، واجد شرایط دریافت 1200 دلار در ماه هستند.

اپرا در بیانیه ای گفت: «من در چند هفته گذشته با افرادی  که تحت تأثیر آتش سوزی قرار گرفته اند ملاقات کرده ام و از آنها پرسیدم که به چه چیزی بیشتر نیاز دارند و چگونه می توانم خدمت کنم و قصد من این است که از کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند حمایت کنم، زیرا آنها تصمیم می‌گیرند بازسازی برای آنها چگونه باشد.»

دواین افزود: «در حالی که مردم در سراسر جهان شاهد تلفات و ویرانی های فاجعه بار ناشی از آتش سوزی های مائوئی بودند، آنها همچنین شاهد روحیه عالی و انعطاف پذیری فرهنگ پلینزی ما و قدرت فوق العاده مردم مائوئی بودند. حتی در سخت‌ترین زمان‌ها، مردم مائویی دور هم جمع می‌شوند و ما بلند می‌شویم ،  این چیزی است که ما را قوی‌تر می‌کند. ما از اینکه در کنار رهبران محترم جامعه مائوئی برای راه اندازی صندوق مردمی مائوئی کار می کنیم، سپاسگزاریم. این رهبران راهنمایی های خود را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که صندوق ما می تواند پول را مستقیماً در دست افرادی قرار دهد که بیشتر آسیب دیده اند.»

او ادامه داد : از همه کسانی که قبلاً به شما کمک کرده اند، از حمایت شما و کسانی که اکنون می خواهند کمک کنند، سپاسگزاریم، دعاها و منابع شما کمکی مفید برای آوارگان در  مائوئی است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا