سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

برای سورپرایزهای بزرگ بعد از قسمت چهارم فصل دوم سریال شربت زغال اخته آماده شوید

برنامه کاری فشرده برای سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) در حال اجراست و بازیگران اخیراً سر صحنه فیلمبرداری بوده اند. مقدمات ساخت سریال هم در فصل تابستان انجام شد و نوآوری های مهمی در داستان وجود دارد.

خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه اوریم آلاسیا یا باریش کیلیچ سریال را ترک خواهند کرد اما فاروک تورگوت تهیه کننده اعلام کرد که هیچ کسی سریال را ترک نمی کند.

این اطلاعات همچنین باعث خوشحالی میلیون ها طرفدار سریال Kızılcık Şerbeti شد که عاشق داستان شخصیت های عامر و کیویلجیم هستند و می خواهند آنها را در فصل جدید با هم ببینند.

همچنین فیلمنامه نویسان  شخصیت های کاملاً جدیدی را به داستان اضافه کردند و بدین ترتیب قصد داشتند مخاطب را با سوپرایزهای  متفاوت شگفت زده کنند. فاروک تورگوت همچنین در مورد بازیگرانی که در قسمت چهارم فصل دوم این سریال حضور خواهند داشت صحبت کرد.

این تهیه کننده معروف در واقع با این جمله توضیح داد که از قسمت چهارم در فصل دوم سورپرایزهای بزرگی وجود خواهد داشت:

«می توانم بگویم که با شگفتی های بزرگ ادامه خواهیم داد. چند بازیگر داریم که از قسمت چهارم فصل دوم در سریال حضور خواهند داشت. فینال فصل ما بسیار موثر بود. حدس و گمان هایی وجود داشت که در اثر تصادف چه بر سر دو نقش اصلی خواهد آمد. مخاطبان ما هم به طور جدی نسبت به این موضوع کنجکاو هستند. هیچ کس سریال را ترک نمی کند. ما با همه ادامه می دهیم.»

تهیه کننده معروف که همچنین از انتشار عکس هایی در صحنه فیلمبرداری و اعلام اسامی جدید خبر داده بود، گفت: این سریال در روز جمعه ۱۵ سپتامبر، پخش خواهد شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا