سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکی

کان ارگانجی اوغلو: من پوشک بچه ام را عوض می کنم!

کان ارگانجی اوغلو بازیگر نقش شخصیت “دادستان ایلگاز” در سریال محبوب “قضاوت” در کانال دی، تابستان گذشته با یک مراسم عروسی ساده با نامزدش بورجو دنیزر ازدواج کرد. این بازیگر مشهور این روزها هیجان پدر شدن را تجربه می کند.

این زوج که در نیشانتاشی دیده شدند، برای ملاقات با پسر خود روز شماری می کنند. کان اورگانجی اوغلو درباره صحنه های احساسی سریال «قضاوت» که اخیرا تأثیر زیادی داشته است، گفت:

صحنه بسیار سختی بود، بازی و تماشای آن برایم سخت بود، امیدوارم تبدیل به خاطره خوشی برای همه شود. ما در زندگی مصیبت ها و دردهایی را تجربه می کنیم، در حالی که مواجه شدن با آن ها و مبارزه کردن سخت است، و این واقعیت زندگی است‌. او گفت: (این فیلم به ما اجازه می دهد تمام جنبه های زندگی را رواید کنیم. امیدوارم چنین خدمتی را ارائه کرده باشیم.

اورگانجی اوغلو در پاسخ به سؤالاتی درباره شرایط تعیین شده اخیراً گفت:

بله، درست است، ما در شرایط سختی کار می کنیم. همانطور که قدردانی می کنید، من سال ها است که این کار را انجام می دهم، اما من خوش شانس هستم، تیم ما بسیار سریع است. من معمولاً می توانم هر روز شامم را در خانه بخورم.

این بازیگر که از پدر شدن هیجان زده است، گفت:

من بسیار هیجان زده هستم، بسیار خوشحالم. تقریباً فیلمبرداری ها به پایان رسیده است. دوستانم هیجان مرا با من در میان می گذارند و راهنمایی می کنند. پدر بودن یک چیز فرعی است. اولین چیزی که مهم است این است که مادر سالم باشد.

خبرنگاران پرسیدند آیا پوشک فرزندت را عوض می کنی؟ اورگانجی اوغلو گفت:

البته آن را عوض می کنم. چون بین من و برادرم اختلاف سنی کمی وجود دارد، پوشک او را هم عوض میکردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا