سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیون

مرحله آماده سازی گریم شخصیت آتاتورک با بازی اییت اوزشنر شش هفته طول کشید

فیلم «Zaferin Rengi» (رنگ پیروزی) که بر اساس وقایع واقعی بین سال‌های 1918 تا 1923 ساخته شده, ساختار و مبارزه‌ای را که در استانبول در حمایت از مبارزات ملی که در دوران انقلاب رشد کرده است، به مخاطبان ارائه می‌کند., هنرپیشه چیره دست اییت اوزشنر داستان مصطفی کمال آتاتورک را روایت می کند.

گریم بازیگر موفق اییت اوزشنر بازیگر نقش مصطفی کمال پاشا در فیلم رنگ پیروزی توسط بابک اسکندری طراح گریم معروف ایرانی الاصل جلوه های ویژه انجام شد.

مرحله آماده سازی میکاپ که شامل فرآیندهایی مانند ساخت قالب با تکنیک مجسمه سازی، ساخت قالب با قطعات سیلیکونی و پروتز، رنگ آمیزی و آماده سازی لوازم می باشد، 6 هفته به طول انجامید، گریم هنرمند در پنج ساعت تکمیل شد. لباس ها زیر نظر مشاوران لباس نظامی به صورت واقع گرایانه تهیه و تولید شد.

«رنگ پیروزی» که از 16 فوریه به کارگردانی عبدالله اوغوز اکران می شود، با بازیگری، دکور، گریم و طراحی لباس مخاطب را به استانبول یک قرن پیش خواهد برد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا