سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

جام ملت های آسیا 2023/ جدال یوزها با عنابی پوشان در نیمه نهایی

دیروز در اولین دیدار نیمه نهایی بین اردن و کره جنوبی ، شاگردان حسین عموتا سرمربی مراکشی اردن فوق العاده عالی بازی کرده و به جز ضربه تیرک دروازه بازیکنان کره اجازه نفس کشیدن به آنها ندادند و ستارگانی چون هوانگ هی چان، سونگ هیونگ مین و لی کانگ این کاملا مهار شدند اما مهاجمان زهردار و تکنیکی اردن چون یزین و موسی التعمری هر کاری خواستند با دفاع بخت برگشته ی کره کردند و اگر درخشش دروازبان کره نبود گل های بیشتری می خوردند اما به هر حال این دو موفق شدند دو گل اردن را به ثمر رسانده و با نتیجه 2 بر 0 کره جنوبی پرقدرت و مدعی را شکست داده و برای نخستین بار در تاریخ به دیدار پایانی جام ملت ها صعود کنند البته اگه صعود هم نمی کردند برای آنها تاریخ سازی شده بود چرا که اولین بار بود به نیمه نهایی صعود کرده اند.

حالا امروز از ساعت 18:30 شاگردان امیر قلعه نویی باید مصاف شاگردان لوپز از قطر بروند. دیداری ما فوق حساس به دلایلی که قطری ها با حاشیه سازی هایی چون تعداد کم بلیط به ایرانی ها ، کری خوانی های شدید و … ایجاد کردند.

البته انتخاب داور کم تجربه عرب زبانی کویتی مورد اعتراض است که چرا ممکن است بلایی که در جام ملت های 1996 با داور مصری بر سر ایران آوردند مجدد تکرار کنند.

بازیکنان و یاران مهدی طارمی علاوه بر کنترل اعصاب خود مقابل تماشاچی ها ، داور باید مراقب المعزعلی که دوره ی قبل عالی بود و آقای گل شد اما این دوره ضعیف بوده و حسن الهیدوس مهاجم باتجربه و زهردار این تیم باشند ، البته خطرناک ترین بازیکن عنابی پوشان اکرم عفیف است که در جدول گلزنان با 4 گل در رتبه ی دوم قرار دارد.

باید تا نزدیک های ساعت 22 منتظر باشیم ببینیم دیدار تمام عربی اردن- قطر را شاهد خواهیم بود یا دیدار اردن – ایران که تکرار دیدار ایران با اردن در تورنمت اردن خواهد بود؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا