سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیون

بهترین پسرای اصلی فصل تابستان 2017

به گزارش نسیم ورد : سریال های تابستانی یکی یکی دارند پخش میشند و همه برای خودشون یک بازیگر ایده ال انتخاب کردند مطمئنا.ماعم به بازیگر پسر فصل تابستان یک نگاه انداختیم و بهترین هارو انتخال کردیم‌.بیایید ببینید شما کدام رو بیشتر دوست دارید.

1)علی اساف(ali asaf)در سریال تپش قلب (kalp atişi): علی اساف(ali asaf) یکی از شخصیت هایی است که با پسرهای سرد و خشک و قانونمند فرق میکنه. علی اساف(ali asaf) با بازیگوشی اش و بی اهمیتی اش به قانون ها تو دل همه واسه خودش جا باز کرده.همچنین علی اساف(ali asaf) با باهوش اش و یکم بیخیالی به این توجه های مردم اضافه کرده است.مخصوصا وقتی این نقش رو بازیگر موفق گوکهان الکان (gokhan alkan) بازی کرد تماشای این شخصیت بسیار جالب تر وسرگرم کننده تر شد.مگه نه؟

gokhan-alkan-oynadigi-diziler

2)باریش(bariş)در سریال کرم شب تاپ(ateş boçeği): باریش(bariş) یک شخصیت سرسخت و قانونمند که از انجام کارهایی که این قانون هارو بشکنه دوری میکنه.باریش(bariş) یک وکیل موفق است که کارش رو باکلی علاقه انجام میده تمام فکرش به کارش مشغول ولی تماشای عاشق شدن باریش(bariş) هم خیلی جالب ،سرگرم کننده و دوست داشتنی هست.مخصوصا وقتی این نقش رو سچکین اوزدمیر(seçkin ozdemir) با اون نگاه های اتشی اش بازی کرد بیشتر جالب تر و تماشایی تر شد به نظر من.

IMG_20170710_143045 3)فریت(ferit)در سریال ماه کامل(dolunay): فریت(ferit) یکی از شخصیت های سرسخت و موفق است که خیلی مورد توجه قرار میگیره ولی فریت(ferit) درحین سرسختی و موفقی بعضی وقتا هم بی رحم هست که این رفتار اش مورد پسند قرار میگیره و چون فریت(ferit) خیلی سرسخته دیدن اینکه چطور به راه میاد و عوض میشه خیلی سرگرم کننده و جالب تره.جان یامان(çan yaman) رو قبلا تو نقش پسرخیابانی لات و غیرتی دیدیم و به خاطر اینکه از این نقش یکم دوره شخصیتش به فریت(ferit) خیلی میاد.

6e1789331bf7be0c9a6f1691fddd3d52

4)انور (onur)در فیلم پرندگان بی بال (kanatsiz kuşlar): انور (onur) هم یکی از پسرهای محشری هست که باوجود دارایی و ثروت زیاد دختری رو دوست داره که احساس میکنه هیچ دارایی و ثروتی بهتر از لبخند دختره نیست و اون براش با ارزش ترینه. حس مسئولیت زیاد و بالغی انور (onur) هم خیلی زیاد پسندیده شد. مخصوصا وقتی این نقش رو اومیت ابراهیم( umit ibrahim) بازی میکنه سریال بیشتر دیدنی تر میشه.

kanatsiz-kuslar-onur-umit-kantarcilar-nereli

5)بولوت(bulut)در سریال رویا(ruya): بولوت(bulut)با وجود اینکه خیلی پولداره بازهم بسیار متواضع هست و به انسانیت خیلی اهمیت میده.و مطمئنا هم دوست داشتن بولوت(bulut) که تو دلش هیچ بدی وجود نداره زیاد هم سخت نیست‌.جِیهون منگیراوعلو(çeyhun mengiroglu) هم با بازی کردن در این نقش باعث شده این شخصیت بیشتر و بیشتر پسندیده تر بشه.

2017-yazinin-esas-oglanlari_131452374116371724

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا