سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

عکس های که ، خواننده معروف ، گوکهان کِسِر (gokhan keser )در اینستا به اشتراک گذاشته .

به گزارش نسیم ورد : خواننده معروف و موفق و با شخصیت ترکیه ، گوکهان کِسِر (gokhan keser ) که بعد شرکت در مسابقه سوروایور ، شناخته تر و معروف تر شد . گوکهان کِسِر (gokhan keser ) ، خواننده جوان که در سال ۲۰۱۴ ، در مسابقه سوروایور شرکت کرده و تا مرحله اخر توانست پیش برود اما متاسفانه با کمی اختلاف تو اسم ام اس ها نفر دوم این مسابقه شد هرچند گوکهان کِسِر (gokhan keser ) در این مسابقه نفر دوم شد اما بعد از ان مسابقه قهرمان دل همه شد و در دل همه جا گرفت . اون با پشتکاری و شخصیتی که داشت توانست همه رو جذب خودش کنه ، مخصوصا دختر خانم ها رو .

گوکهان کِسِر (gokhan keser ) تنها خواننده نمیکنه بلکه تجربه بازیگری هم داشته و در دو سریال ترکیه نقش افرینی داشته . گوکهان کِسِر (gokhan keser ) در حال حاضر در تابستان ، اهنگ جدیدی به بیرون نداده . ما برای شما عکس های از گوکهان کِسِر (gokhan keser ) که در اینستا به اشتراک گذاشته جمع اوری کرده و در اختیارتون قرار میدیم .

عکس های از گوکهان کِسِر (gokhan keser ) :

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی ان ها کلیک کنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا