سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) بازداشت شده ؟؟؟!!!

به گزارش نسیم ورد : بنا به خبر های آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) که به چشمه çeşme برای تعطیلات رفته بود ، بازداشت شده . بازیگر مشهور و موفق آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) گفت : از بازداشتی ، چیزی خبری نیست ، همه این ها دروغ و شایعه است . آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) بعد از سریال نفوذی icerde که در این سریال با چاعاتای اولوسوی همبازی بودن ، وقتی سریال پایان رفته ، آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) فورا به چشمه çeşme برای تعطیلات رفته .بازیگر موفق ،آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) که برای رفع خستگی خود به چشمه برای تعطیلات رفته بود، شب گذشته خبری در اومد که آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) بازداشت شده .

aras-bulut-iymenlide-9005467f3b42aa785b8b

بر اساس خبر های آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) که برای خوش گذرانی به مکانی به اسم madeo رفته بودن ، اونجا توسط پلیس های مواد مخدر بازداشت شدن   و گفته میشه آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) رو بعدا ول کردن . آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) سکوتش رو شکست ! آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) بعد از اینکه خبر های بازداشت آن پخش شد ، گفت که ، همه این خبرها دروغ و شایعه می باشد . آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli) گفت که آن روز به دیدن خانواده خودش رفته و در چشمه çeşme کنار خانوادش بوده . و با مادر و پدر و خواهر و خواهر زاده هاش داشته وقت میگذرونده و همه اون خبرها شایعه ای بیش نیست .

عکس های از آراس بولوت اینملی ( Aras bulut iynemli):

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی ان ها کلیک کنید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا