سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیون

یک نفر دیگر به اعضای بازیگران , سریال قول(soz)افزوده شد :

به گزارش نسیم ورد: سریال قول(soz)یکی از پربیننده ترین سریال های شبکه ی star tv می باشد که خیلی مورد پسند بیننده ها قرار گرفته است . نقش اصلی این سریال برعهده تلقا سرایتاش می باشد . باید به اطلاع رسانید فصل اول ان به پایان رسیده و داره فصل دوم ان رو فیلم برداری میکنن و اطلاع دادن که در فصل جدید بازیگران جدیدی نیز به سریال اضافه شده است یکی از این بازیگران هم استاد محمد اوزقور (mehmet ozgur) است. در فصل جدید قول(soz)گفته شده بود که اراس بولوت اینملی(aras bulut iynemli) هم قراره در سریال نقش افرینی کنه ولی فعلا حتمی نیست .

 

IMG_20170827_194217

 

از بازیگران جدیدی که در فصل جدید حتما در سریال قول(soz)هستند بعد از ازقی چلیک (ezgi celik) محمد اوزقور (mehmet ozgur)هست. کارگردانی سریال برعهده ی شرکت Tims&B است که تیمور ساوجی( timur savci) و بوراک ساعیاشار( burak sagyasar) سریال را کارگردانی میکنند. یکی از بزرگترین سریال های تیم سربازی ترکیه، قول( soz) بعد از ازقی چلیک(ezgi celik) مهم ترین اسمی که اضافه شد محمد اوزقور(mehmet ozgur) بود.

تهیه کنندگی سریال قول(soz) برعهده ی یاعیز الپ اکایدین( yagiz alp akaydin)،نوسیندگی سریال هم برعهده ی اتهم اوزایشیک (ethem ozisik) هست. موضوع سریال قول(soz) راجب یک تیم نیروی ویژه هست که به خاطر وطنشون همه چی رو به جون میخرند و چشم بسته برای مردم کشورشون فداکاری میکنند. محمد اوزقور(mehmet ozgur) هم داره اماده میشه که از فصل جدید در سریال قول(soz) هنرمندی کنه. داستان بی نظیره تیم نیروی ویژه و با صحنه های پراز هیجان اش قراره از فصل جدید دوشنبه ها از شبکه ی star tv پخش بشه.

محمد اوزقور(mehmet ozgur) هم با یک نقش مخفی قراره همه رو سوپرایز کنه. سریال قول(soz) قراره از شهریور ماه دوشنبه ها از شبکه ی star tv پخش بشه.همه ما با هیجان منتظر فصل جدید سریال قول(soz) هستیم.

عکس های از محمد اوزقور(mehmet ozgur) :

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی ان ها کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا