سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکی

کنسرت “زینت سالی” به همراه ۳۰۰کودک

در شهرستان مرکزی “عثمان‌گازی”(به گویش پارسی، عثمان میرزا) استان “بورسا”، خواننده مشهور “زینت سالی” به همراه گروه کُر و گروه نوازندگانِ ۳۰۰نفره مراکز آموزشیِ “امینه اورنک” متشکل از کودکان، کنسرت اجرا کرد.

,pBuNqKGRIUOAw1BPPy8oEg

گروه ۳۰۰نفره مدرسه‌ای متشکل از گروه کُر و گروه نوازندگان کودک که توسط مراکز آموزشی امینه اورنک سازمان یافته است، در “مرینوس آ.کِ.کِ.مِ” کنسرت اجرا کردند. در این کنسرت کوچک که از اجرای ۳موسیقی تشکیل شده بود، نوازندگان نمونه مخاطبین را خوشنود ساختند. کودکانی که سازهای “فلوت عرضی”، “ویولون سِل”، “کمان”، “ویولون”، “پیانو”، “گیتار” و امثالهم را می‌نواختند، شبی فراموش‌ناشدنی را برای تماشاگران رقم زدند.

,YI2k7Hg920qIxCMBwdTCaw

پس از گروه نوازندگان و گروه کُر، زینت سالی به روی سِن آمد. تماشاگران گروهِ نوازندگان کودکان را که در هنگام اجرای خواننده مشهور زینت سالی که با آهنگ‌های ترکی، انگلیسی و لاتین خود شهرت دارد نیز همراهی می‌کردند، سرپا تشویق نمودند. خواننده مشهور نیز بدون پنهان ساختن احساسات خود، این که چقدر بابت برگزاری چنین کنسرتی خوش‌حال است را به زبان آورد. سالی همچنین افزود که دوست دارد با همین گروه ۳۰۰نفره کودکان در استانبول نیز در یک کنسرت اجرا کند.

,urrk_o9DU0KhwU1jZshH-Q

هنگامی که خواننده مشهور که ۴آهنگ اول خویش را با گروه کودکان اجرا کرد، یک دانش‌آموز را به رقصیدن فراخواند، تمامی کودکان شروع به رقصیدن کردند.

,SxIK9DujJESk_1dwb_smjw

هنگامی که تصاویر نشاط‌آوری به وجود می‌آمدند، سالی پس از این که کودکان در صندلی‌های خود بنشستند، به خواندن آهنگ‌های خود ادامه داد.

,YtjWgvpv4UGOGf7Xd7pFLg

امینه اورنک، بنیان گذار مراکز آموزشی امینه اورنک، به هنگام سخنرانی درباره این شب زیبا گفت: “دانش آموزانمان با کمک مهارت‌های فرهنگی_اجتماعی‌ای که با برگزاری چنین مراسماتی به آن‌ها می‌بخشیم، به تداوم درک و فهم خود در سطوح بومی، کشوری و بین‌المللی در زمینه‌های طراحی، ادبیات و موسیقی ادامه می‌دهند. به آن‌ها افتخار می‌کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا